fbpx   .  

Fırından Yeni Çıktı: DjCaN March 2015

İstanbul’da kendinizi Avrupa’nın ya da Amerika’nın en büyük kulüplerine dans eder gibi kaybetmek, sabahlara kadar bütün enerjinizi harcamak ve sınırsız iyi müzik mi dinlemek istiyorsunuz, o zaman adresiniz mutlaka Love Dance Point‘te Dj CaN.’ın çaldığı geceler olmalı. Sürekli yükselen bir grafik, kemik bir dinleyici kitlesi, her zaman eğlenceli ve mutlu bir kalabalık işte bu aradıklarınızın hepsi tek bir kişide var, bu kişi de Dj CaN.! Lambdaistanbul’un 2000’lerin başında yaptığı partilerden bu yana DJ’lik yapan, Beşinci Kat’tan Barbahçe’ye, Twenty’den, Be Club’a ve Douche’a kadar İstanbul’daki en büyük kulüplerde yeri yerinden oynatan bu DJ’in böyle sakin durduğuna da bakmayın, şimdiye kadar yurtdışına açılmadıysa, önüne çıkan şansları değerlendirmediyse bu tamamen kendi seçimi, çünkü onun için bu iş bir hobi.

Bunca anlattıktan sonra DJ CaN.’ın setini paylaşmadan olmazdı, Mart ayı içerisindeki bir kayıdını set olarak uzun bir aradan sonra bizlerle paylaşan Can’ın setiyle sizleri başbaşa bırakıyoruz. Söz şimdi müziğin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.