Fransız Futbol Dergisi Messi ile Ronaldo’yu Öpüştürdü

 Fransız Futbol Dergisi Messi ile Ronaldo’yu Öpüştürdü

People pass next to the street art “Love is blind” of Street artist Salva “Tvboy” on April 21, 2017 in Barcelona, which shows Barcelona’s Argentinian forward Lionel Messi and Real Madrid’s Portuguese forward Cristiano Ronaldo kissing each other two days before ‘El Clásico’ match between Real Madrid and FC Barcelona. / AFP PHOTO / LLUIS GENE

Digiqole ad

Fransız futbol dergisi France Fooball, yeni sayısında Lionel Messi ile Cristiano Ronaldo’nun öpüştüğü bir görsele yer verdi. Kullanılan fotoğraf kimileri tarafından ilgiyle karşılanırken, bazıları ise görseli ‘Saygısızlık’ olarak nitelendirdi.

Dünyaca ünlü Fransız futbol dergisi ‘France Football’, yeni sayısında tartışma yaratan bir kapak fotoğrafı kullandı. 

Lionel Messi ile Cristiano Ronaldo’nun öpüşürlerken tasvir edildiği bir fotoğraf kullanan derginin bu sayısı, sosyal medyada çok sayıda paylaşım aldı.

Kapak ayrıca, okuyucuların en sevdikleri oyuncuya oy vermeleri için ‘Messi vs. Ronaldo’ anketiyle birlikte yayınladı.

Dünyanın en iyi oyuncuları arasında gösterilen bu iki isim arasındaki rekabet ise yeni değil. Ancak, derginin anketinden çok, kullanıcılar kapakta yer alan fotoğrafla ilgilendi.

Bir kullanıcı ise, görselin İtalyan sokak sanatçısının Barselona’da bir otobüs durağına çizdiği çalışmasından ‘çalıntı’ olduğunu iddia etti.

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin