Gay Seks “Deneyen” Heteroseksüellerin Sayısı Çok Şaşırtıcı!

 Gay Seks “Deneyen” Heteroseksüellerin Sayısı Çok Şaşırtıcı!

Profile of two shirtless gay men kissing

Digiqole ad

Yapılan son araştırmalara göre, kendini heteroseksüel olarak tanımlayan insanlar arasında gay seks deneyen insanların sayısı oldukça fazla!

 

Amerika’da 18-44 yaş aralığındaki yetişkinlerin cinsel davranış ve yönelimlerine ilişkin bir analiz yapıldı ve bu analize 9175  kişi katıldı.

Araştırmaya göre “cinsel çekim ve yönelimin, cinsel davranışla bire bir bağlantısının olmadığı bulundu” – diğer bir deyişle, heteroseksüel insanların gay seksi deneyimlediği gibi, gayler de heteroseksüel seksi deneyimleyebiliyorlar.

Kendisini heteroseksüel olarak tanımlayan kadınların %12.6’sı ve erkeklerin %2.8’i gay seksi denediklerini ifade etmişler.

promo252027639

Çalışma ayrıca gay veya biseksüel kadınların %89.7’sinin ve erkeklerin %67.9’unun karşı cinsle ilişkiye girdiğini gösteriyor. Ancak bu durum pek şaşırtıcı değil, çünkü birçoğu kendisini bu deneyimlerden önce heteroseksüel olarak tanımlıyordu.

Toplamda genç kadınların %17.4’ü heteroseksüel ilişki yaşarken, erkeklerin sadece %6.2’si yaşıyor.

Erkekler kadınlara göre “sadece karşı cinse ilgi duyma” konusunda daha ısrarcı.

Geçen yıl yapılan bir araştırmaya göre de Birleşik Krallık’taki gençlerin yarısı kendini tamamen heteroseksüel olarak tanımlamıyor.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin1