Gigi Goode ve Naomi Smalls Dünyaca Ünlü Bir Makyaj Markasının Yüzleri Oldu

 Gigi Goode ve Naomi Smalls Dünyaca Ünlü Bir Makyaj Markasının Yüzleri Oldu
Digiqole ad

Görünüşe göre ikili aynı zamanda yeni bir modellik ajansına da kaydolmuş.

Erkekler için küçük, drag performansçıları için büyük bir adım.

RuPaul’s Drag Race’in yıldızları korona dolayısıyla büyük turlar düzenlemiyor olabilirler, ama şu an odaklandıkları tek şey bu değil. Bazıları dijital şovlar düzenlerken, diğerleriyse kariyerlerine modelliği de katıyor. Bunun son örnekleriyse: Gigi Goode ve Naomi Smalls.

İkili, kaçırdığımız haberlere göre, kendilerini model olarak temsil etmesi için One Management’la anlaşmışlar. One’ın Instagram hesabı iki performans yıldızıyla ilgili de Eylül ayından beri paylaşım yapmakta. Şirket aynı zamanda Brezilyalı drag performansçısı Pabllo Vittar’a da gönderilerinde yer vermiş. Her üçü de One’ın web sayfasında görünüyor.

Kampanya, markanın Synchro Self Refreshing Foundation’ı ve Kajai Ink Artis Shafow Liner’ı etrafında kurulmuş ve performansçıların çok popüler Instragram hesabına bakılırsa sadece sosyal medya üzerine. Naomi ve Gigi, moda ve güzellik kampanyalarının yüzü olarak, RuPaul, Miss Fame, Milk, Aquaria, Violet Chachki ve Nina West gibi isimlerin adımlarını takip ediyorlar.

Yanlış anlamayın, yaşam amaçları hala performans sergilemek. Small şu an solo dijital şovu THE SMALLS WORLD SHOW’u yürütüyor. Şovun her ikisi kısmı da 20 Kasım’dan itibaren izlenebilir olacak. THE SMALLS WORLD SHOW 1.0 Smalls’un şu anki halinin oluşmasında ailesinin nasıl bir etkisi olduğunu anlatırken, SHOW 2.0 ‘uzaklaşmak, mesafe koymak ve omuzlarındaki duyguları sindirmek için zamana ihtiyaç duymakla’ ilgili.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

14 Paylaşımlar
Paylaş14
Tweetle
Paylaş
Pin