Halle Berry, Yeni Bir Projede Trans Bir Erkeği Canlandırmak İstediğini Söyledi

 Halle Berry, Yeni Bir Projede Trans Bir Erkeği Canlandırmak İstediğini Söyledi
Digiqole ad

Karantina sürecinde birçok ünlü ismin Instagram canlı yayınlarında ve diğer platformlarda ‘Soru-Cevap’ videoları çektiğini gördük. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen canlı yayınlardan birinde, Oscar ödüllü oyuncu Halle Berry, saç tasarımcısı Christian Brown’la kariyeri hakkında konuşmak için canlı yayın yaptı. Berry’nin 2002 yapımı James Bond filmi Die Another Day hakkında tartışırlarken Brown, Berry’e bir filmde yer alabilmek için saçını kısa kestirip kestirmeyeceğini sordu.

Berry, “Evet,” diye cevapladı. “Bir kadının, transseksüel olduğu bir karakteri canlandırmayı düşünüyorum. Bu yüzden rol için saçımı gerçekten çok kısa kestirebilirim. Çünkü bu kadın, cinsiyet uyumlama sürecinden geçecek. Brown hayranlıkla dinlerken Berry, bunun gerçekten sevdiği bir proje olduğunu söyledi.

“Yapabilirim,” diye devam etti. Berry’e göre proje, Berry henüz ilk yönetmenlik deneyimi Bruised için çalışırken ortaya çıktı. Projenin bu yıl yayınlanması ve Berry’nin bir MMA dövüşçüsünü canlandırıyor olması gerekiyordu.

Berry yeni trans karakter hakkında şunları söyledi,

“Proje kulağıma ilk kez çalındığında gerçekten canlandırmak istediğim bir karaktere hayat verebileceğimi düşündüm, o dünyayı tecrübe etmeyi ve anlamayı istiyorum. Bruised’ı yaptığım zamanki gibi en derine dalmak istiyorum.”

“Bu kadının kim olduğu ilgimi çok çekti, bu, bir karaktere can verdiğim bir diğer proje olabilir.”

Berry daha sonra, “O bir kadın,” dedi.

“O bir kadın hikayesi. Evet, cinsiyet uyumlama süreciyle asıl cinsiyet kimliğine ulaşıyor ama bunun neden ve nasıl olduğunu anlamak istiyorum. Bu yüzden umarım rolü alabilirim.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

38 Paylaşımlar
Paylaş38
Tweetle
Paylaş
Pin