Harry Styles: Kadın Kıyafetlerine Bayılıyorum

 Harry Styles: Kadın Kıyafetlerine Bayılıyorum
Digiqole ad

Vogue’un kapağında yer alan Harry Styles, kadın kıyafetlerine olan sevgisini ve modada cinsiyet sınırlarının parçalanmasından bahsetti.

Styles, Amerika Vogue’unun Aralık sayısının kapağında yer alarak, tek başına derginin kapağında yer alan ilk erkek oldu.

Yıldız, One Direction üniforması skinny kot pantolonlardan ve talihsiz şapkalardan, şimdiki fırfırlar ve dantellerle dolu dolabına olan stil yolculuğundan bahsetti.

Hapstead Heath’ta başlayan röportajda ‘Kıyafetler denemek ve oynamak için varlar,’ diyen Styles, sözlerine,

‘Asıl heyecan verici olansa, bu sınırlar şu an parçalanıyor. Bunlar kadın kıyafetleri, bunlar erkek kıyafetleri demeyi bırakınca kendinize oynayabilecek alan tanımış oluyorsunuz,’ diye devam etti.

‘Bazen dükkanlara gidiyorum ve kendimi kadın kıyafetlerine bakıp muhteşem olduklarını düşünürken buluyorum. Kendinize herhangi bir bariyer koyduğunuzda kendinizi sınırlandırmış oluyorsunuz. Kıyafetlerle oynamak çok keyif verici. Bunun ne demek olduğuyla ilgili çok düşünmedim, benim için bir şey yaratmak gibi.’

Harry Styles Vogue’a, Prince, David Bowie, Freddi Mercury ve Elton John’un idolleri olduğunu ve çocukken tamamen dehşete düştüğünü söyledi.

‘Şimdi gösterişli bir şey giydiğimde deli gibi hissetmiyorum.’

İkinci albümü Fine Line’i Aralık 2019’da çıkaran Harry Styles gelecek sene oyunculuk yeteneğini gösterecek.

Kuir kitap My Policeman’ın uyarlamasında yer alacağı söylenen Styles aynı zamanda Olivia Wilde’ın yöneteceği Don’t Worry Darling’de de başrol oynayacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

30 Paylaşımlar
Paylaş30
Tweetle
Paylaş
Pin