fbpx   .  

Harry Styles Uyardı: Policeman Filmindeki Eşcinsel Seks Sahnelerim Çok Ateşli!


Harry Styles, My Policeman adlı filminde adeta ikiye bölünecek! Styles, hem bir kadınla evli hem de bir erkekle gizli aşk yaşayan eşcinsel bir polisi canlandıracak.

Sunucu Roman Kemp, Capital FM’e verdiği bir röportajda, “As It Was” şarkıcısına, yakında çıkacak olan My Policeman ve Don’t Worry Darling filmlerindeki seks sahnelerinin seyircilerin aileleriyle izlemek için güvenli olup olmadığını sordu. 

 

Styles, her iki filmin de aile ile izlemek için uygun olup olmadığına pek emin değil. Styles, bir tane daha film yapması gerekeceğini belirtirken Kemp, bu filmlerin Styles için “küstah sahneler” içerip içermediğini sordu.

 

Eski One Direction üyesi bu soruyu “evet” olarak yanıtladı.

My Policeman, Bethan Roberts’ının aynı isimli romanından uyarlanıyor. 2012’de yayınlanan kitap, 1950’lerde, yani ülkede eşcinselliğin yasa dışı olduğu bir dönemde, Brighton, İngiltere’de geçiyor. Film uyarlamasında, Tom Burgess (Styles tarafından canlandırılıyor) Marion Taylor (Emma Corrin tarafından canlandırılıyor) ile evleniyor ama aynı zamanda Patrick Hazlewood’a (David Dawson tarafından canlandırılıyor) aşık oluyor. Bu, tarihsel bağlam göz önüne alındığında, cezai sonuçlara yol açabilecek karmaşık bir aşk üçgenini ortaya çıkarıyor.

Film Michael Grandage (Genius, Red) tarafından yönetiliyor ve ekranlara Ron Nyswaner (Philadelphia) tarafından uyarlanıyor. Kadroda ayrıca Rupert Everett, Linus Roache, Gina McKee ve Andrew Tiernan gibi ünlü isimler de yer alacak. Filmin henüz resmi bir çıkış tarihi yok ancak yakın zamanda vizyona girmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.