fbpx   .  

Charlie Puth ve Jungkook’un Yeni Şarkısı “Eşcinsel Bir Aşk” Hakkında Mı?

Hayranlar, Charlie Puth ve Jungkook’un yeni şarkıları “Left and Right” için müzik videosunda kurgusal eski erkek arkadaşlarını oynadıkları konusunda spekülasyon yaparak akıllarını kaybediyorlar. BTS henüz resmi olarak sona ermemiş olsa da, Jungkook’un bağımsız bir sanatçı olarak ilk müzik videosu.

Şarkının nakaratı, “Anılar beni takip ediyor sağa sola / Seni burada hissedebiliyorum, seni burada hissedebiliyorum / Aklımın her köşesini kaplıyorsun.” Pekala, videoda, Puth’un her türlü beklenmedik yerde “sol ve sağ” görmeye devam ettiği kişi Jungkook ve sadece Jungkook.

 

Yıllar boyunca Jungkook, LGBTİ+ haklarını çok tutarlı bir şekilde açıkça destekledi. Öyle ki, K-pop süperstarı, kuir olmayı hala suç sayan bazı ülkelerde başını belaya soktu.

 

Jungkook hiçbir zaman kendi cinselliğini tanımlamamış veya etiketlememiş olsa da, birçok LGBTİ+ birey onu en azından Kore pop müziğinde kuirler için önemli bir müttefik olarak görüyor.

Beklendiği gibi Twitter, Puth ve Jungkook’un “Left and Right” müzik videosunda kuir aşıkları oynadıkları yönündeki spekülasyonlarla ateşe verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.