Her Gay Erkek Çocuğun Gizliden Gizliye İstediği ’10’ Kız Oyuncağı

 Her Gay Erkek Çocuğun Gizliden Gizliye İstediği ’10’ Kız Oyuncağı
Digiqole ad

Ergenlik ve çocukluk elbette hepimiz için birçok iniş çıkışla dolu, ancak eşcinsel bir erkek çocuğununki ise, özel bir kalp kırıklığı koleksiyonu gibidir.

 
Hepimiz kız arkadaşlarımızın pembe, parlak oyuncakları kıskanıp dururken onların Barbie bebekleri ya da My Little Pony’lerle oynamaktan eşcinsel olduğumuz anlaşılır mı diye korkardık. İşte eşcinsel erkek çocuklarının en çok sahip olmak istediği oyuncaklar:

1- Oyuncak Fırın ve Kafe Seti

O zamanlar kalori ve karbonhidrat hesabı yapmıyormuşuz demek. Öyle bir alet düşünün ki, içinden bütün gün sete dahil olan oyuncak tatlılar, kurabiyeler çıksın. Bir eşcinsel çocuk başka ne isteyebilir ki?

oyuncak-mutfak-seti-ile-hamur-oyunu-yemek-yapimi-oyun-hamuru-tv_8854000-1274_1280x720
2- Pembe Renkli Kırtasiye Setleri!

Evet hem de çok, rengarenk kutular, dosyalar, silgiler, kitaplar, eğer okulun drag queen’i olmak istiyorsanız tüm ihtiyacınız olan set!

1-x-kawaii-font-b-pink-b-font-kt-cartoon-gel-pen-korean-stationery-writing-pens
3- Barbie!

Herhalde orjinalini almak isterseniz, listedeki en pahalı oyuncaklardan. Ama bütün bu aksesuarlarımızdan nasıl vazgeçebiliriz ki? sizin favoriniz hangi Barbie idi? hadi ama kesinlikle sizin de var!

barbie-realistic-bodies-doll-real-women-2
4- Kutu Oyunları Demişken; Pretty Pretty Princess

Kazananın prenses olduğu bir kutu oyunu, daha başka ne isteyebiliriz ki? yurt dışından gelen akrabaların getirdiği oyuncaklardan olur kendisi, kızlar kendi aralarında oynar beni aralarına asla almazlardı.

pic305425
5- Dream Phone

Yine yurt dışından gelen akraba hediyesi olarak Türkiye’ye giriş yapmış, doksanların en sevilen kızlar için kutu oyunlarından birisiydi bence. O zamanlar tabi ne Tinder, ne Hornet, ne Grindr var, bir oyunla hayalinizdeki erkekle telefon konuşmasını yapabiliyordunuz!

SONY DSC

6- Barbie Akülü Araba

Barbie’nin her şeyini istemekte bence haksız sayılmayız. Pespembe bir araba hem de içinde telefon da var! bundan daha gay ne olabilir ki? Alışveriş Merkezleri yeni kurulmaya başlarken her gayin kendisini zincirlemek istediği oyuncaklardan.

fb41d174e70b90ca266721abfe981949
7- Oyuncak Pembe Cüzdanlar

Kim küçük cüzdan ister ki, bu gösterişli ve sizi bir Barbie bebeğe dönüştürecek bu aksesuardan kimse mahrum kalmamalı bizce.

img_4004
8- My Little Pony

Düşünün ki Show TV’de yayınlanan reklamında kızlar upuzun saçlarını taradıkça tarıyor, saç ekliyor çıkartıyor, öyle bir ballı anlatıyor ki spiker de ama anneninzden bir türli isteyemiyorsunuz, işte My Little Pony tüm eşcinsel erkek çocuklar için böyle bir ukde.

my-little-pony-toys-rainbow-dash
9- Simli Kalem

Kırtasiye dükkanlarının baş kahramanı, rengarenk yazılar, parlak ve simliler, sıra arkadaşınız olan kızın defterinde o kadar güzel duruyor ki, almamak için kendinizi zor tutuyorsunuz, e hadi ama itiraf edin hala içiniz gitmiyor mu görünce?

10-adet-simli-kalem

10- Elektronik Günlük

Bütün derin sırlarımızı yazabilecek kadar güvendiğimiz şifreli, elektronik günlükler, teknolojiyi yakından takip eden eşcinsel bir çocuk olarak, elbette ki elektronik günlükte saklayacaksınız tüm sırlarınızı.

maxresdefault

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

29 Paylaşımlar
Paylaş29
Tweetle
Paylaş
Pin