fbpx   .  

İntikam Pornosu! Öfkeli Gay Erkek Eski Sevgilisini Böyle Deşifre Etti!

Eşcinsel bir erkek, eski sevgilisiyle yaşadığı ve kayda aldığı seks kasedini internete yükledikten hemen sonra patronuna gönderdi.

3271209276_03103e10cc_o_640x345_acf_cropped

Sevgilisiyle kötü bir şekilde ayrılan ve bu ayrılığı kabullenmek istemeyen bir adam, eski sevgilisiyle çektirdikleri açık fotoğrafları Facebook hesabından yayınlamaya başladı.

 

Fakat işler gün geçtikçe çığırından çıkmaya başlamıştı. Facebook paylaşımlarından sonra, kendisini aramayan eski sevgilisine daha da sinirlenen adam, bu görüntüleri doğrudan eski sevgilisinin annesine ve ailesine gönderdi! Üstelik bunu yaparken, iş arkadaşlarını, ortak arkadaşlarını ve müşterilerini etiketlemeyi unutmadı!

Hızını bir türlü alamayan öfkeli adam, daha sonra iş arkadaşlarına ve ailesine bir seks videosu gönderdi.

Olayın şokunu atlatamayan diğer taraf ise, “Arkadaşlarım arıyor ve neler olup bittiğinin farkında mıyım diye soruyorlardı” dedi.

“Çevremdeki her şeye, herkese, Dropbox, Facebook, e-posta ve diğer sosyal medya hesaplarıma erişmiş.”

“En kötüsü ise, annemin beni arayıp bir daha seks yapmamı istemediğini söylemesiydi.”

Fakat öfkeli sevgili geri adım atmamakta kararlıydı. Bu sefer de tanışma sitelerinde ex aşkının telefon numarasını ve adresini yayınladı.

“Aslında bu bir bakıma iyi, çünkü artık benim hakkımda gizli hiçbir şey yok, kalmadı!’’

Eski sevgilisinin neden böyle davrandığını anlamadığını söyleyen adam, “hiçbir açıklama onu haklı çıkarmayacak. Bu hiç mantıklı değil” dedi.

“Bu bir lise intikamı değil. Ertesi sabah uyanmayı istemediğim için uyumak istemiyordum. Sadece onunla baş etmek istemedim.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.