Işınla Bizi Scotty: Kaptan Kirk, Yeni Star Trek Serisinde Biseksüel Olabilir

 Işınla Bizi Scotty: Kaptan Kirk, Yeni Star Trek Serisinde Biseksüel Olabilir
Digiqole ad

Gözlerimiz bize yalan mı söylüyor, yoksa CBS ‘den gelecek Star Trek serisinde biseksüel Captain Kirk’ü ekranlarımızda mı göreceğiz? Eğer dedikodulara ve söylenenlere bakacak olursak, bu söylentilerin bir oluru var!

Yazar ve TV yapımcısı Daniel Richtman’ın bir tweetine göre ikonik karakterin çok yakında çıkacak olan Star Trek serisinde biseksüel olabileceği fikri sosyal medyada dolanıyor.

CBS’ten geçen ay gelen resmi açıklamalara göre, Strange New Worlds’de eşcinsellik olacak. Ayrıca Strange New Worlds’un, Star Trek’in devamı niteliğinde olması bekleniyor. Kadroda Kaptan Pike (Anson Mount), Science Officer Spock (Ethan Peck) ve Number One (Rebecca Romijn) bulunuyor. Kaptan Kirk karakteri, Richtman’ın açıklamasına göre izleyici karşısına biseksüel olarak çıkabilir!

Bu noktada haberler sadece dedikodudan ibaret olsa da Star Trek: Discovery and Picard filmini düşündüğümüzde, son yıllarda LGBTİ+ toplumunu temsil eden filmler yapılmıştı. Hal böyle olunca yapımcıların Strange New Worlds’te LGBTİ+ karakterlere yer verebileceğini düşünmek saçma olmaz.

Ayrıca birçok hayranın biseksüel Kirk’ü seveceğini söyleyebiliriz.

Her ne kadar bu söylentilere dair hiçbir şey tam olarak onaylanmamış olsa da heyecanlanmadan duramıyoruz.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

22 Paylaşımlar
Paylaş22
Tweetle
Paylaş
Pin