Angelina Jolie:Michelle Pfeiffer’a Aşıktım!

 Angelina Jolie:Michelle Pfeiffer’a Aşıktım!
Digiqole ad

Oyuncu, yönetmen, hayırsever ve bir biseksüel ikonu olan Angelina Jolie’nin görünüşe göre harika bir zevki de var.

Yakında vizyona girecek Maleficent: Mistress of Evil filminin basın toplantısında Jolie, 1980’lerde büyürken başrol oyuncusu Michelle Pfeiffer’dan oldukça hoşlandığını itiraf etti. İtiraf, Access’in muhabiri Scott Evans’ın filmin üç kadın başrolüne –Pfeiffer, Jolie ve Elle Fanning- gençken hoşlandıkları kişileri sormasıyla ortaya çıktı. Jolie, vintage bir seçim yaparken, Pfeiffer da, eski genç idolü Bobby Sherman’ı (“Google’dan bakın,” dedi) adlandırarak kendisiyle çıktığını itiraf etti.

Jolie, Stella Adler’ın hayran olacağı bir şekilde dalgın dalgın aradaki boşluğa bakarak “Streetcar’daki Brando’ya bayıldım,” dedi. Angelina o Oscarı boşuna kazanmadı yani!

Ama işler Fanning’in, Grease’de John Travolta tarafından canlandırılan Rydell High çetesi lideri Danny Zuko dediğinde ortam daha da ateşlendi. ‘O insan değil, bir karakter. Ama olsun, izin veriyoruz!’

Bu durum Jolie’nin ergenlik hayallerine tekrardan ışık tuttu ve önemli şeyler konuşuldu. Pfeiffer’a bakarak “Grease’de sana bayıldım,” dedi.

Pfeiffer, mahcup bir şekilde “Senin gençlik aşkın mıydım?” diye sordu.

Jolie can alıcı vuruşunu 37 yıl sonra yapmaya karar verdiyse kim onu suçlayabilir ki? “Sen ‘Cool Rider’ı söylerken kesinlikle sana aşıktım.” dedi. “Çok seksiydin.”

Jolie bu kadar anlatmayla yetindi sandıysanız, yanılıyorsunuz. Evans sıradaki soruya geçmeye çalışınca Jolie anlatmaya devam etti. Anlaşılması biraz zor olsa da, mırıldanır gibi “Scarface’de de senden oldukça hoşlanmıştım,” dedi.

Jolie’nin bilinen ilişkileri genelde erkeklerle olsa da –eski kocaları Johnny Lee Miler (taptığımız), Bob Thornton ve Brad Pitt, manken Jenny Sihimizu ile de 1990’larda birliktelik yaşadı. İkili, Joyce Carol Oates adaptasyonu Foxfire setinde tanışmış ve Jolie, 1997’de artık yayınlanmayan Girlfriends dergisiyle yaptığı röportajında “ona (Shimizu) gördüğüm anda aşık oldum,” demişti.

Miller’la olan dört yıllık evliliğini kastederek “Kocamla evli olmasaydım belki de Jenny Shimizu’la evlenirdim,” dedi. Jolie, filmin setinde kendisinin hem kadınlara hem de erkeklere karşı bir şeyler hissettiğini fark etmeye başladığını da ekledi.

Jolie röportajlarında “kız gibi erkek” ve “erkek gibi kız”lardan hoşlandığını itiraf etmiş olsa da, Barbara Walters’ın 2003’deki bir programında o soruyu sorana kadar biseksüel etiketini açıkça kabullenmedi.

“Yarın bir kadına karşı bir şeyler hissedersem, ona dokunmak ve onunla öpüşmek ister miydim? Ya aşık olursam? Kesinlikle isterdim! Evet!” dedi.

Jolie, Brad Pitt’le beş yıl sürüp Nisan’da biten ilişkisine kadar aşk hayatını genel olarak gizli tutmayı tercih etti ama röportaj, biseksüel bir kadının ne kadar erkekle evlenirse evlensin hala biseksüel olacağını hatırlatan önemli bir kanıt. Pfeffier hala heteroseksüel olup Ally McBeal ile evli olabilir, ama yine de Hollywood’da bir sürü bekar kuir oyuncular var. Mesela Miley Cyrus. Hem bekar, hem ilişkiye açık hem de sadece bir Instagram DM’i uzaklıkta. Bizden söylemesi.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

77 Paylaşımlar
Paylaş77
Tweetle
Paylaş
Pin