İzleyin: Çekici Olmanız İçin Kaslı Veya Uzun Boylu Olmanıza Gerek Yok!

 İzleyin: Çekici Olmanız İçin Kaslı Veya Uzun Boylu Olmanıza Gerek Yok!
Digiqole ad

Zorbalık karşıtı bir hayır kurumu olan Ditch The Label tarafından hazırlanan kampanya filminde, bazılarımızın zayıf yönleri olarak gördükleri şeylerin, aslında ne denli seksi olduğu anlatılıyor.

İngiltere merkezli yenilikçi ve zorbalık karşıtı hayır kurumu Ditch The Label, gençleri çeşitliliği kucaklamaya ve kendine güvenmeye teşvik etmek için, birbirinden başarılı kampanyaları ile biliniyor.

Kurumun önceki çalışmaları, lezbiyen, gay, biseksüel ve transseksüel gençlerin karşılaştıkları sorunlar ile alakalıydı.

En son kampanyaları ise vücut – güven sorunlarını ele alıyor. Kurum, seçmiş olduğu birkaç kişiden iç çamaşırlarını çıkarmalarını ve samimi bir fotoğraf çekmelerini istedi.

Daha sonra bu fotoğraflara bakmaları için başkalarını davet ettiler. Fotoğrafları inceleyenler, çekici bulduklarını gösterip, bunun nedenini açıkladılar.

Ortaya çıkan sonuç; herkesin farklı bir zevke sahip olduğu ve kendimizi başkalarından daha fazla eleştirmemiz.  Bu kampanyaya katılan ve fotoğraflara bakan bir çok insan, vücutların doğal hali ile çok daha çekici olduğunu söyledi.

Ditch The Label şöyle diyor, ‘Çekici olabilmeniz için zayıf, uzun boylu veya kaslı bir erkek olmak zorunda değilsiniz.’

Ditch the Label’ın geniş kapsamlı yapmış olduğu araştırma sonuçları,  gençlerin % 50’sinin görünümlerini değiştirmek istediğini, % 13’lük kısmının ise, kozmetik ve estetik cerrahiye ilgi duyduğunu ortaya çıkardı.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin