İzleyin: Daniel Radcliffe’in Yeni Dizisindeki Dans Performansı Ses Getirdi!

 İzleyin: Daniel Radcliffe’in Yeni Dizisindeki Dans Performansı Ses Getirdi!
Digiqole ad

Miracle Workers’ı zaten izlemeyi düşünmüyorsanız, Daniel Radcliffe’i izleme listenize eklemek için ihtiyacınız olan itici güç olabilir.

İki meleği (Radcliffe ve Geraldine Viswanathan) konu alan dizi, melekler patronlarını (Steve Buscemi) dünyayı sona erdirmemeye ikna etmeye çalışıyorlar. Şimdi üçüncü sezonunda, melekler ve Tanrı, Oregon Trail’de. Doğal olarak bu, Radcliffe’in karakteri Ezekiel’in yılan yağı içmesine ve “She’ll Be Coming Round The Mountain”ın en şiddetli drag yorumunu yapmasına yol açar.

Diziyi yürütenler Daniel Mirk ve Robert Padnick’e göre, Radcliffe’in numarayı yapmasını sağlamak için ikna etmeye çok uğraşmaları gerekmemiş.

“Daniel, dans sahnesi fikrini ona sunduğumuzda heyecanlandı. Dansı bir koreografla geliştirdi ve kendi zamanında yoğun bir şekilde çalıştı ve açıkçası rutini harika olduğu için sıkı çalışmasının karşılığını aldı.”

Radcliffe, kendisine Trevor Project’in Kahraman Ödülü’nü kazandıran LGBTİ+ topluluğu için açık sözlü bir müttefik. Harry Potter yazarı J. K. Rowling’in kendisini trans karşıtı bir bağnaz olarak ifşa etmesinin ardından trans kadınlara verdiği destek konusunda da açık sözlü oldu. Oyuncu, “Trans kadınlar kadındır” diye yazdı. “Aksine herhangi bir ifade, trans bireylerin kimliğini ve onurunu siler ve bu konuda Jo (Rowling) ya da benden çok daha fazla uzmanlığa sahip profesyonel sağlık kuruluşları tarafından verilen tüm tavsiyelere aykırıdır.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin