İzleyin: Disney’in Yeni Filmi Luca, Call Me By Your Name’in Animasyon Versiyonuna Benziyor

 İzleyin: Disney’in Yeni Filmi Luca, Call Me By Your Name’in Animasyon Versiyonuna Benziyor
Digiqole ad

Yeni fragman, iki film arasında bazı çarpıcı benzerlikleri ortaya koydu.

Disney Pixar’ın son animasyon filmi Luca’nın ilk fragmanı çıktı ve sevimli olmasının yanı sıra, bazı izleyiciler İtalyan kırsalında geçen başka bir filmle çarpıcı benzerlikler fark etti.

Luca, Luca Paguro ve Alberto Scorfano adında iki çocuğu takip ediyor. Resmi açıklamada, “İtalyan Rivierası’nda, bir insan ile insan kılığına girmiş bir deniz canavarı arasında beklenmedik ama güçlü bir dostluk gelişiyor,” diye yazıyor.

Fragman çok şirin ve Luca ve Alberto’nun kırsalda gezinirken izleyicilere Call Me By Your Name’den Elio ve Oliver’ı nasıl hatırlattığını görmek çok kolay.

Bu fragmanın çıkışıyla, 2017 filminin yanı sıra Timothée Chalamet ve Armie Hammer, Twitter’da trend olmaya başladı. İki filmden görüntüleri yan yana koyarsak, bazı benzerlikleri inkar etmek zor.

Tabii ki filmler arasında pek çok fark var. Luca ve Alberto arasında bir aşk beklemeyin. Aslında onlar insan bile değiller, insan şekline bürünmüş deniz canavarları, bu yüzden öncelikleri büyük olasılıkla başka şeyler.

Filmin yönetmeni Enrico Casarosa İtalyan kırsalında büyümüş,bu da benzerlikleri açıklıyor. Luca, Entertainment Tonight’ın da dediği gibi, arkadaşlık bağları hakkında bir büyüme hikayesi.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin