fbpx   .  

İzleyin: Elite’in Hindistan Versiyonu ‘Class’a İlk Bakış

Bu yeni ‘Sınıf’ arkadaşlarımızla tanışmaya hazırız!

Hayranlar Élite’in yedinci sezonunu izlemeye hazırlanırken, Netflix de popüler dizi Class’ın Hindistan versiyonunu yayınlamaya hazırlanıyor.

Ashim Ahluwalia (John & Jane, Miss Lovely) tarafından yönetilen Class’ın oyuncu kadrosunda Anjali Sivaraman, Ayesha Kanga, Chayan Chopra, Chintan Rach, Cyaawal Singh, Gurfateh Pirzada, Madhyama Segal, Moses Koul, Naina Bhan, Piyush Khati ve Zeyn Shaw yer alıyor. Bazı hikayeler ve karakterler orijinal Élite dizisinden farklı olsa da, Class İspanyol dizisindeki aynı kavram, tema ve arketiplerin çoğunu keşfedecek.

 

Genel olarak, hayranlar Class’ın Élite ile aynı düzeyde azgınlık, gençlik endişesi ve cinayet gizemlerini sergilemesini bekliyor. İşlerin nasıl sonuçlanacağını görmek için beklerken, Netflix bize neyle karşı karşıya olduğumuzu göstermek için yepyeni bir fragman ve ilk bakış görüntülerinden oluşan bir koleksiyon yayınladı!

Netflix’te 3 Şubat’ta gösterime girecek olan Class’ın ilk fotoğraflarını görmek için ilerleyin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.