İzleyin: Euphoria Jules Özel Bölümün Fragmanı Yayınlandı

 İzleyin: Euphoria Jules Özel Bölümün Fragmanı Yayınlandı
Digiqole ad

Euphoria’nın özel Jules merkezli bölümünün fragmanı çıktı ve en sevdiğimiz sorunlu gençlerimizin neler yapmaya hazırlandığını görmek için sabırsızlanıyoruz.

Karantina nedeniyle, eleştirmenlerce beğenilen HBO dizisinin ikinci sezonu ertelenmişti. Bu arada, yaratıcı Sam Levinson, biri Rue’ye (Zendaya oynadı), diğeri ise Hunter Schafer’in oynadığı Jules’a odaklanan, birinci ve ikinci sezonları birleştiren iki özel bölüm yapmaya karar verdi.

Rue bölümü birkaç ay önce gösterime girdi ve şimdi parlama sırası Jules’a geldi. Yeni fragman, Rue ve Jules’un ilk sezondaki eski görüntülerini yeni kliplerle birleştiriyor. İlişkilerindeki bazı iniş çıkışları ve ayrıca Jules’un bebeklik fotoğrafına benzeyen şeyleri görüyoruz.

Jules, “Rue bana bakmayan ilk kız,” dedi. “Aslında beni gördü, beni değil milyonlarca katmanın altındaki beni.”

Fragmanın bir noktasında, endişeli bir Rue’nin Jules’a şu soruyu sorduğunu duyuyoruz, “peki, neden kaçtın?” Bu, ikilinin Jules’un trene binmesi ve birinci sezonun sonunda Rue’yu geride bırakması anlamına gelebilir.

Özel bölüm hakkında çok fazla ayrıntı bilinmiyor, ancak bir basın açıklamasına göre bölüm arkasında bıraktığı yılı düşünürken Yeni Yıl’ı kutlayan Jules’a odaklanıyor.

Bölümde sadece Schafer başrolde değil, aynı zamanda yazılmasına ve yapımına da yardımcı oldu. Schafer, karantina sırasında Levinson ile araşıp dizi için fikirler hakkında konuştuklarını söylüyor.

“Belirli fikirler savuruyordu ve nedense Jules Twitter’da trend oluyordu. Bu, sonunda yaptığımız şeyi sağlamlaştırmamıza yardımcı oldu,” dedi.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

11 Paylaşımlar
Paylaş11
Tweetle
Paylaş
Pin