fbpx   .  

İzleyin: Kuirlerin Karmaşık Randevu Hayatına Dikkat Çeken İnternet Dizisi ‘Platonic’

Randevuların korkutucu şeyler olduğunu biliriz. İlk buluşmalarda heyecanlı veya gergin olmak kaçınılmaz bir durumdur. İlk randevuyu başarılı bir şekilde atlattığınızdaysa bu noktadan sonra işler daha karmaşık bir hal almaya başlar. Yapımcı Erin C. Buckley, Platonic isimli internet dizisiyle kuirlerin karmaşık randevu hayatına dikkat çekiyor ve milenyumların randevularını gözler önüne seriyor.

 

Filmin resmi açıklamasında,

 

“New York’ta salgından hemen öncesini konu alan Platonic, Olive isimli eşcinsel bir karakteri ve en yakın heteroseksüel arkadaşı Billy’i takip eder. Birlikte aşkı ararken birbirleriyle mesajlaşırlar ve araştırmalarını belge haline getirirler. Bu 10 bölümlük dizi, modern randevularda romantik olmayan ilişkilerdeki bağları yakından incelemekte ve cinsel akışkanlığı keşfetmeye çalışmaktadır.” Diye yazıyor.

Platonic, seyircilerin çeşitli ilişkilere göz atmasına yardım ediyor. Olive, heteroseksüel olmasına rağmen eşcinsel olabileceğinden şüphelenen arkadaşlarına platonik aşık olmakla mücadele eder. Bu sırada Billy, karmaşık ilişkilerle uğraşmaktadır ve yalnız kalıp kalmamak istediğini sorgular. 

Dizi, 30’lu yaşlardaki bireylerin karmaşık, değişik, yalnız, ateşli ve baş döndürücü ilişkilerine derinlemesine dürüst bir biçimde göz atıyor.

Platonic’in 10 bölümü de şu anda YouTube’dan izlenebilir. Dizinin ilk bölümünü aşağıdan izleyebilirsiniz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.