fbpx   .  

İzleyin: Love, Victor’un Final Sezonunun İlk Fragmanı Yayınlandı

Cesur olmak, korkmaktan korkmadığınız anlamına gelir, çünkü çoğu zaman en korkunç şeyler en önemli şeylerdir” diyor Victor. “Kimi sevdiğinizi veya kim olduğunuzu kabul etmek gibi.”

Love, Victor, yaklaşan üçüncü ve son sezonuyla Pride sezonu için neredeyse hazır ve gelecek sezonun ilk fragmanı dün yayınlandı!

Fragman, Victor’un Benji’ye, “Seni ilk gördüğüm zamandan bahsetmiş miydim hiç” diye soru sormasıyla başlıyor.

 

“O mükemmel ana geri dönebilir miyiz? Bilirsin ya, baştan başlayalım?”

Benji, “Rahim’le aranızda bir şey olmadığına emin misiniz?” diye soruyor.

“Aramızda bir şey vardı. Arkadaş olduğumuzu sanıyordum ve işler karıştı,” diye itiraf ediyor Victor. “Her şey yolundaymış gibi davranırsam düzeleceğini düşündüm.”

 

Kısaca sezonu özetlememiz gerekirse, “Bu sezon Victor kendini keşfetme yolculuğuna çıkarken buluyor, sadece kiminle birlikte olmak istediğine değil, daha genel olarak kim olmak istediğine de karar veriyor. Lise sonrası planları yaklaşırken, Victor ve arkadaşları gelecekleri için en iyi seçimleri yapmak için uğraşmaları gereken yeni birtakım sorunla karşı karşıyadır.”

Victor, Benji ve Rahim arasında çok fazla dram olsa da, görünüşe göre Victor, Nick adında başka bir yakışıklı potansiyel aşkla tanışmış!

Fragman ayrıca bizi yeni bir kuir çift olan Lake ve Lucy ile tanıştırıyor! Ama çok fazla drama olacağını biliyoruz, bu yüzden sezon sona erdiğinde hangi çiftlerin birlikte olacağını kimbilebilir ki?

Victor, fragmanın ilerleyen bölümlerinde, “Cesur olmak, korkmaktan korkmadığınız anlamına gelir, çünkü çoğu zaman en korkunç şeyler en önemli şeydir” diyor.
“Kimi sevdiğinizi veya kim olduğunuzu kabul etmek gibi.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.