İzleyin: Love, Victor’un Sabırsızlıkla Beklenen İkinci Sezon Fragmanı Yayınlandı

 İzleyin: Love, Victor’un Sabırsızlıkla Beklenen İkinci Sezon Fragmanı Yayınlandı
Digiqole ad

Hulu, Love, Victor’un 2. sezonunun tam fragmanını yayınladı. Yıldız bir lise sporcusu olarak hayatını sürdürürken cinselliğiyle yüzleşen bir çocuğun hikayesi, ilk sezonunu tam da heteroseksüel oyuncu Michael Cimino’nun canlandırdığı Victor Salazar’ın anne babasına açılmasıyla noktaladı.

Heyecanlı bir final böyle olur!

Sezon, hikayeye kaldığı yerden devam ediyor. Salazar, muhafazakar ailesine yeni açıldı ve ailesi cinsel kimliğiyle hesaplaşırken evde bazı zorluklar yaşayacağı kesin gibi.. Ancak Victor ile George Sear’ın canlandırdığı erkek arkadaşı Benji arasında bir aşk filizleniyor ve bu, Salazar’ın Rachel Naomi Hilson’ın canlandırdığı kalbi kırık kız arkadaşı Mia için harika bir haber değil. Dizide ayrıca Ana Ortiz, James Martinez, Isabella Ferreira, Mateo Fernandez, Bebe Wood, Anthony Turpel ve Mason Gooding de rol alıyor.

Love, Victor, Nick Robinson’ın Simon Spier rolünde oynadığı 2018 filmi Love, Simon’daki olaylardan sonra geçiyor. Robinson geçen sezon sesli anlatımla rolüne döndü ve bir bölümde de yer aldı. Filmin orijinal yazarları Isaac Aptaker ve Elizabeth Berger, şimdi dizinin yönetici yapımcılığını üstleniyor.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin