İzleyin: Ne Aşk Ama! Tam 55 Yıl!

 İzleyin: Ne Aşk Ama! Tam 55 Yıl!
Digiqole ad

En sevimli aşk kuşları

Eşcinsel çift Jack ve George 2015’te evlendi, ancak 55 yıldan fazla bir süredir birlikteler! çift bu muhteşem aşk hikayesi hakkında konuştu.

2016 Sevgililer Günü, Jack & George'un evli bir çift olarak kutladığı ilk Sevgililer Günü.
2016 Sevgililer Günü, Jack & George’un evli bir çift olarak kutladığı ilk Sevgililer Günü oldu.

Sweethearts şekerlerinin yapımcısı Necco, bu hafta birlikteliklerinin 55. Yıldönümlerini kutlayan Jack ve George’un muhteşem hikayesini vurgulayan, aşk ve sevgi dolu mesajlar içeren kalp şeklinde çikolatalar ile, firmanın 150. Yıl dönümünü kutluyor.

Her yıl 2,5 milyar çikolata üreten tarihi firma sözcüsü,  Adweek dergisine verdiği röportajda ‘Toplumumuz gün geçtikçe daha da büyüyor ve bağlanıyor. Bir marka için, geleneksel, tek taraflı iletişime açık olmanın yeterli olmadığı anlamına geliyor. Tüketicilerinizin markanıza katkı sağlaması için bir yol bulmanız ve iletişiminizin etkileşimli olmasını sağlamanız gerekir’ dedi.

Bu yıl, Necco’nun internet sayfasını ziyaret edenler, Jack Evans ve George Harris’in hikayesini anlatan bir video ile karşılaşacaklar.

55 yıldır ‘sevgili’ olan 80 yaşındaki çift, Yüce Mahkeme’nin eşcinsel evliliğinin yasallaştırma kararından kısa bir süre sonra, 2015 yılında yeni evlenebildiler.

Necco yönetim kurulu başkanı Michael McGee: ‘Onları tanımak için evlerinde bir gün geçirdik. Sadece kameralarımızı kayıt moduna aldık ve hikayelerini anlatmalarını sağladık. Birbirleri ile nasıl etkileşime geçtiklerini, güçlerini, içtenliklerini ve birbirlerine olan bağlılıklarını gördüğünüzde çok çekici olduklarını anlıyorsunuz.’

Jack ve George’un aşk hikayesini aşağıda izleyebilirsiniz.

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

42 Paylaşımlar
Paylaş42
Tweetle
Paylaş
Pin