“Ne İzlesem?” Diyenlere Film ve Dizi Önerileri

 “Ne İzlesem?” Diyenlere Film ve Dizi Önerileri
Digiqole ad

A Kid Like Jake

Jim Parsons ve Claire Danes, bu filmde, 4 yaşındaki transseksüel veya akışkan cinsiyetli olması muhtemel olan Jake’in ebeveynleri Alex ve Greg’i canlandırıyor. Jake’in karşı cins gibi davranmasıyla ilgili bir problemleri olmasa da, çocuk için son derece rekabetçi özel okullara kabul edilmeye çalışırken, bunun bilinmesine izin verilip verilmeyeceğinden emin değiller. Silas Howard tarafından yönetilen filmde Octavia Spencer’ı başrolde görüyoruz.

Hooked

Film; yakışıklı, bazen pervasız 18 yaşındaki bir erkek fahişe Jack (Sean Ormond) ile erkek arkadaşı Tom (Conor Donnally)’nin New York City’de bir pansiyonda yaşadıklarını anlatıyor.

Breath

Avustralyalı oyuncu Simon Baker, 1970’lerde esrarengiz bir sörfçü (Baker) ile arkadaş olan iki erkek (Samson Coulter ve Ben Spence) hakkında bu lirik, nostaljik dönem dramasına yönetmenlik yaptı.

Every Day

Her 24 saatte farklı bir vücutta uyanan bir ruh, bir lise öğrencisi Rihannon’a (Angourie Rice) aşık oluyor. Ve bu çift birlikte olabilmenin yollarını arıyorlar.

Freak Show

Billy Bloom (Alex Lawther) türünün tek örneği, havalı, süslü, keskin zekasının moda anlayışıyla uyuştuğu ve cinsiyet rollerini umursamayan bir gençtir. Annesi (Bette Midler) onu bağnaz babasıyla birlikte yaşamaya gönderince, Billy sudan çıkmış balığa döner. Aşırı muhafazakar okulunda zorbalara boyun eğmeyen korkusuz Billy, okulun “kötü kızına” mezuniyet balosu kraliçeliği için meydan okur.

Pose

Amerikan toplumunun yaşantısının konu edildiği dizi 1980’lerde geçiyor. New York’ta bir arada yaşayan çeşitli kültürlerden insanların hayatına odaklanılacak dizide yeni yaratılan lüks evren, orta sınıflar ve eşcinsel kültüre değiniliyor. Dizide yer alan New York City’nin ışıltılı ve entrikalarla dolu düzeninde sıkışıp kalan New Jerseyli çift Stan ve Patty’yi, Evan Peters ve Kate Mara canlandırıyor. Van Der Beek, Peters’ın zengin patronu Matt’i, Tatiana Maslany ise modern dans eğitmeni olarak karşımıza çıkacak.

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

26 Paylaşımlar
Paylaş26
Tweetle
Paylaş
Pin