İzleyin: Rimmel London Yeni Kampanyasında LGBT Dedi

 İzleyin: Rimmel London Yeni Kampanyasında LGBT Dedi
Digiqole ad

Ünlü kozmetik markası, güçlü rakipleri L’Oreal ve Maybelline’in izinden gidiyor.

Rimmel London, sadece makyaj yapan kadınların değil, kendini ifade etmek isteyen herkesin en beğendiği kozmetik markası haline geldi.

Geçen yıl Cover Girl dergisi, genç bir makyaj Vlogger’ı olan James Charles’ı, kapağına taşımış ve oldukça olumlu tepkiler almıştı.

L’Oreal Paris geçtiğimiz sene kampanya videosunda bir erkek modele yer vermişti. Bu ayın başlarında Maybelline ise, eşcinsel YouTube yıldızı Manny MUA’nı marka elçisi olarak tanıtmıştı.

Rimmel London, daha önce Kate Moss ile gerçekleştirilen “Get the London Look” adlı reklam kampanyası ile ününe ün kattı.

Markanın yeni kampanyası, ‘Live The London Look’ olarak sunuldu. Kampanya videosunda 16 yaşındaki eşcinsel Vlogger Lewys Ball’da yer aldı. Videonun bir diğer sürprizi ise ünlü biseksüel model Cara Delevingne.

Rimmel London & Manhattan’ın Coty’deki genel müdür yardımcısı olan Montse Passolas, kampanya için şunları söyledi, “Bu, insanları otantik bir şekilde ifade etmeye teşvik eden, pozitif bir harekete çağrıdır. Günümüzde erkeklerin makyaj malzemelerini kullanmalarında gözle görülür bir yükseliş var, bu önlenemez ve önüne geçilemez bir fenomenlik.”

Makyaj Vlogger’ı James Charles’ın Instagram hesabını yaklaşık 1.3 milyon kişi takip ediyor. Bir diğer önemli isim Manny Gutierrez’in ise 3 milyon takipçisi var.

Bu haftanın başlarında, 18 yaşındaki İngiliz makyaj Vlogger’ı Georgie Aldous, İngiliz kozmetik şirketlerini, reklamlarında erkek model kullanmayı düşünmeye ikna etmek için bir dilekçe başlattı. GSN’ye, yeni Rimmel London kampanyasını memnuniyetle karşıladığını söyledi.

https://www.youtube.com/watch?v=wVZMoIQU7oE&feature=youtu.be

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin