fbpx   .  

İzleyin: Zendaya’dan Kendisine Yöneltilen ‘Cinsiyetli’ Soruya Harika Cevap!

Emmy ödüllü oyuncu Zendaya, “bir erkekte en çok sevdiği” nitelikle ilgili cinsiyetlendirilmiş bir soruyu hızlıca düzelttiğinde, gözlerimizden kalpler fışkırdı!

Euphoria ve Spider-Man’in yıldızı, Michael B Jordan ve Charlize Theron gibi diğer Hollywood yetenekleriyle birlikte bu ayki Vanity Fair’in kapağında yer alıyor. Sayının bir parçası olarak Zendaya, yayının “Proust Anketi” video serisinde yer aldı ve hayatıyla kişiliği hakkında 35 soruyu yanıtladı.

 

Sunucu Zendaya’ya “bir erkekte en çok hangi özelliği sevdiğini” sordu ve Zendaya heteroseksüel normu çabucak parçaladı:

“Bir kişide en çok hangi özelliği seviyorum, buna ne dersin?” diye yanıt verdi.

 

Zendaya devam etti:

“Birinde en sevdiğim özellik nedir?”

“Bazı insanlar sadece iyi insanlardır ve bunu hissedebilirsiniz. Bunu nasıl açıklayacağımı bilmiyorum ama sahip oldukları şu küçük kıvılcım ya da etraflarında kendinizi güvende ve mutlu hissettiğiniz küçük özel bir şey var.”

Sunucu daha sonra Zendaya’ya bir kadında en çok hangi özelliği sevdiğini sordu ve o da cevabının aynı olacağını söyledi.

Bir kişi, “tam olarak Zendaya” başlığıyla Zendaya’nın epik cevabının bir klibini paylaştı. Klip 2,3 milyondan fazla görüntülendi.

Birçoğu, Zendaya’nın fantastik tepkisi ile kısa süre önce hayranlarını YouTube kanalındaki bir videoyla çılgına çeviren Marvel kahramanı Brie Larson arasında benzerlikler bulmakta zorlanmadı.

Larson, “bir saatlik teneffüsü nasıl geçirirsiniz” sorusu da dahil olmak üzere bir dizi test sorusunu yanıtlamıştı. Oyuncu bir soruya “Kütüphane bilgisayarında “eşcinsel olup olmadığını nasıl anlarsın”ı aratırdım,’ diye yanıt vermişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.