İzleyin: Zendaya’nın Muhteşem Yeni Karantina Filminin Fragmanı Yayınlandı

 İzleyin: Zendaya’nın Muhteşem Yeni Karantina Filminin Fragmanı Yayınlandı
Digiqole ad

Emmy sahibi oyuncu Netflix’ten Malcolm & Marie için Euphoria’nın yaratıcısı Sam Levinson ve Tenet yıldızı John David Washington ile bir araya geldi.

Küresel bir pandeminin Emmy ödüllü Euphoria oyuncusu Zendaya’nın dünyayı güzel bir sinema ile kutsamasını engelleyebileceğini mi düşündün? Bir daha düşün canım, çünkü Netflix’in yaklaşan romantik draması Malcolm & Marie’nin fragmanı az önce çıktı ve siyah beyaz sinematografi ile güzel elbiseleri sebebiyle, tabi ki de Zendaya’ya bayıldık.

Geçen ay Euphoria’nın özel bir köprü bölümüyle küçük ekranlarımızı süsleyen 24 yaşındaki oyuncu, Euphoria ve Assassination Nation’ın yaratıcısı Sam Levinson ve Tenet yıldızı John David Washington ile kesinlikle bu ödül sezonunun en çok konuşulan romantik yapımlarından biri olacak filmi yaratmak için tekrar bir araya geldi.

Malcolm & Marie’nin resmi açıklamasında,

“Bir film yapımcısı (Washington) ve kız arkadaşı (Zendaya), bir kutlama filmi galasının ardından, kritik ve finansal başarıyı bekleyerek eve dönüyor. İlişkileriyle ilgili ifşalar su yüzüne çıkmaya başladığında aşklarının gücü sınanırken, güzel akşam birden bire farklı bir hal alıyor.”

Drama? Endişe? Aşk? Zendaya?!? Sizce de muhteşem değil mi?

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

18 Paylaşımlar
Paylaş18
Tweetle
Paylaş
Pin