‘Keşke Gay Olsa’ Dediğimiz 11 Ünlü Türk Erkeği

 ‘Keşke Gay Olsa’ Dediğimiz 11 Ünlü Türk Erkeği
Digiqole ad

1. Murat Boz

Dilimiz ingilizce olsaydı aynen şöyle ifade edebilirdik kendimizi “oh come on!”.  Türkçe ile her şekilde ifade edilebiliriz tabi ‘yapma’, ‘ hadi ama’ … Ama en sonunda Murat Boz için kısaca, ‘Tabii ki bebeğim başka kim olabilirdi ki ilk sırada?” diyoruz. Katıldığı bir programda gay olsaydım bunu kafaya takmazdım diyen, gay arkadaşlarının çok olduğunu söyleyen Boz, bunun sanılanın aksine kötü bir şey olmadığını dile getirmişti.

2.  Alp Navruz

Bu çocuk gerçekten çok tatlı değil mi ama ? Kafamızdaki veya şöyle düzeltelim insanların kafalarındaki ‘gay’ler için düşündüğü ve oluşturduğu profile her anlamda uyuyor. İyi bir stil, karizma, yakışıklılık ve yetenek daha ne olsun!

3. Metin Akdülger

Mmm.. Uzun bir sessizlik, sonra düşünme, söyleme, ve evet evet! Yani Metin’in fotoğraflarına baktığımızda onu tatlı bir erkek arkadaşı ile Pride’da hayal ettik. Çok da tatlı olurmuş :/

4. Kerem Bursin

Yani Çağatay Ulusoy mu yoksa Kerem Bursin’i mi daha çok isterdik diye düşündük düşündük, kazanan ortada. Çünkü Kerem daha bir açık sanki, yurt dışında yetişmiş. Gay olsaydı bunu kafasına takıp Drama Queen’i oynamazdı kesin.

5. Can Yaman

Seni bu listeye inadına koyduk sevgili Can. Bir programda sana gelen sorulardan ‘Hangi rolü oynamazsınız?’ Sorusuna, ‘eşcinsel rolünü asla oynamam’ dediğin için. Valla gay olmak sana yakışırdı bizce. Bir daha düşün deriz. Bu arada yeni dizinde amma soyundun be anam. Dikkat et üşütme. Önümüz kış malum.

6. Mehmet Günsur

Yani gay mi değil mi diye yaklaşık 300 yıldır falan konuştuğumuz, kara kara gullümlere konu olan Günsur, şüphesiz muhteşem oyunculuğu, tatlılığı ile bayıldığımız aktörlerden biri. Hamam filmi hala hafızalarımızda. Onunla gurur duymamak imkansız! Gay olsaydı daha bir sevebilirdik tabii ama olsun Mehmet, seni yine çok seviyoruz.

7. Murat Ceylan

Eski survivor, şimdinin yeni şarkıcısı Ceylan, gerçekten çok cool. Yeni klibini izlemediyseniz ismini aratın çıksın. Sizce gay olsaydı fena mı olurdu yani?

8. Burak Çelik

Evet çok mekanik gelebilir, veya bizim standartlarımızda değil. Yani şöyle ki esmer erkek, kara kaş kara göz sevdamıza uzak olabilir, fakat Burak bizce baya iyi be!

9. Ekin Koç

Ekin Koç gibi bir erkek arkadaşınız var düşünsenize… Sinemaya gidiyorsunuz, konserlere, tatillere elinde çiçek, kapında sırılsıklam görürsen bir gün şaşırma şeklinde. Ah o laço bu laço!

10. Birkan Sokullu

Böyle bir tatlılık yok yok yok! Yani her dizisini bu adam için izleyen 162383094 kişi bulabiliriz. Böyle yine düşünün bakın dışarıda kar, yağmur, kıyamet, kanepede kucağına yatmışsınız korku filmi izliyorsunuz, size eşlik eden patlamış mısır ve kola… Bir de Birkan :/

Liste Bonusu: Burak Deniz

Fazla söz aşık usandırır. Görüyorsunuz anlatmaya gerek yok. Bu çocuk bir deli! Burak kalp biz.

Ama”Değiller! Değiller! Anlıyor musunuz!” diye kafayı sıyırdık 🙂 Şaka şaka gay olmayabilirler, ama olsa fena mı olur dediklerimiz oyuncu ve şarkıcılar bunlar. Başka bir listede görüşmek ümidi ile…

Öneriler

3 Comments

    Avatar
  • bunların zaten hemen hemen hepsi biseksüel. o yüzden üzülmenize gerek yok :))

  • Avatar
  • Çoğu erkek bir eşcinsel adayıdır ve yine çoğu biseksüeldir.. Hele o homofobikler varya onlar en cok yatkın olanlar 😀

  • Avatar
  • Ben 2’yi istiyorum 😀

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

151 Paylaşımlar
Paylaş151
Tweetle
Paylaş
Pin