Korkunç Ölüm! Testislerine Silikon Enjekte Eden Eşcinsel Genç Öldü

 Korkunç Ölüm! Testislerine Silikon Enjekte Eden Eşcinsel Genç Öldü
Digiqole ad

ABD’de meydana gelen kan donduran olayda 28 yaşındaki eşcinsel genç Jack Chapman korkunç bir şekilde can verdi. Seks tarikatına katılan ve eğlence olsun diye testislerini silikonla büyüten Chapman, komplikasyon sonucu hayatını kaybetti.

ABD ve Avustralya basınında yer alan haberlere göre 28 yaşındaki Jack Chapman eşcinseldi ve bir seks grubuna katılmıştı. Dünyanın konuştuğu şüpheli ölüm ise 28 yaşındaki Chapman’ın seks tarikatının kendisini zorlamasıyla testislerine silikon enjekte etmesiyle başladı.

Tarikat liderinin zorlu operasyonundan sonra fenalaşan ve hayatını kaybeden Chapman’ın ailesi bu olayın peşini bırakmayacaklarını açıkladı.

Eşcinsel olduğu bilinen ve bir tarikat içerisinde “Tank Hafertepen” lakabıyla tanınan Chapman’ı ölüme tarikat liderinin götürdüğünü söyleyen Chapman’ın ailesi, “Onların bir seks tarikatı vardı. Dylan Hafertepen isimli adam onu kölesi olarak kullanıyordu. İğrenç fantezileri vardı. Zorla oğlumun testislerine silikon enjekte ederek ölümüne sebep oldu.” dedi.

Uzmanlar, tarikatta bulunan diğer erkeklerin de testislerine silikon enjekte ettiğini açıklarken, “Amaçları görsel olarak o bölgenin daha büyük gözükmesini sağlamak. Erkeklerin böyle bir uygulama yapması çok sık karşılaşılan bir durum değil ama çok tehlikeli bir şey.” dedi.

Jack Chapman’ın annesi Linda;

“Oğlumun böyle bir tarikatın içinde olması ve fantezilerini hayatının merkezine koyması üzücü. Oğlumun ölümünden Dylan sorumludur. Oğlum herkes ile ilişki yaşayabilirdi fakat o sıralarda akli dengesi yerine değildi. Tarikat onu uyuşturdu.” şeklinde üzüntüsünü dile getirdi.

Olayla ilgili bir açıklama da Chapman’ın erkek arkadaşı Dylan Hafertepen’den geldi;

“Eğer Tank benim Dünya’msa onun için ben Güneş’tim. Beni evrenin merkezindeymişim gibi hissettirirdi. Onu özleyeceğimi söylemek yeterli değil. O herkese yardımcı olmak isterdi. Seni seviyorum Tank. En iyi dostum, partnerim, dünyam… minik köpeğim.” şeklinde konuştu.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

38 Paylaşımlar
Paylaş38
Tweetle
Paylaş
Pin