Kuir Çiftlerin Birbirlerine Yazdıkları Aşk Mektupları

 Kuir Çiftlerin Birbirlerine Yazdıkları Aşk Mektupları
Digiqole ad

Kate Bornstein – Barbara Carrellas

Kate: Hey Barbara, Out dergisi birbirimize aşk mektubu yazmamızı istiyor.

Barbara: Eh, Tao Te Ching’e göre en büyük aşk sade gözükür. Seni seviyorum. Bitti.

Kate: Tatlım bundan daha fazlasını yapmalıyız.

Barbara: Bu nasıl, 21 yıllık birlikteliğimiz sadece bize iyi gelmiyor etrafımızdakilerin de hayatına büyülü ve güzel bir anlam katıyor. 

Kate: Aynen böyle. Seni, kedilerini ve köpeklerini seviyorum. 

Barbara: Senle seyahat etmeyi seviyorum, harika bir yol arkadaşısın. Bu hem gerçek hem de metafor olarak edilmiş bir laf.

Kate: Bubu, herkesi sana duyduğum sevgi ile sevebilmek istiyorum. 

Barbara: Dünya harika bir yer olurdu.

Hillery Sklar – Francisca Silva


Hillery Sklar: Umarım hikayemizi sonsuza kadar anlatma imkanım olur. Nasıl tanıştığımız, nasıl evlendiğimiz… Sihre inandık ve her şey gerçek oldu. O zaman gösterdiğimiz cesaret ile her zaman gurur duyacağım. Sana çılgınca aşığım. Başka türlü mutlu olamazdım biliyorum. Bu hayatı senle yaşamayı seviyorum. Ayrıca seks için teşekkürler

Francisca Silva: Tüm hayatım boyunca aradığım kadın. Dünyanın öteki ucunda buldum. Beni bekliyor gibiydi. Büyüklerin ilişkisi nasıl oluyor onun sayesinde öğrendim. Seksin güzelliğini, kahkaha atmayı ve birbirini sağlıklı bir şekilde umursamayı. Beni mutlu kılıyor ve etrafındaki herkese iyi geliyor.

Grace Naw – Coco Layne

Grace Naw: Aşkımızın bir çok doğum günü var ve her birini kutlamak istiyorum. Senin gibi birine sahip olduğum için minnettarım. Alçak gönüllü, maceracı ve gülmeyi seven… Seni seviyorum!

Coco Layne: Bana çok şanslıyız gibi geliyor. Birbirimizin yolunu aydınlatıyoruz ve birbirimiz için yaratılmışız. Havuç suyu hakkında bugün kaç kere konuştuk? Karnım acıkıyor ve senle aynı tabaktan yiyeceğim için sabırsızlanıyorum. Seni seviyorum!

Dominique Imani – Pauli Cakes

Dominique Imani: Pauli, bana aşkı öğrettin. Birbirimize bir saatlik uzaklıkta olmamıza rağmen seni özlüyorum ve kimseyi özleyeceğimi düşünmezdim. Senle bir dünya inşa etmek istiyorum. Senle kuir bebekler yetiştirmek ve geleceği şekillendirmek istiyorum. 

Pauli Cakes: Bağımız birbirimize değmeden çok önce başlamıştı. Benim tatlı meleğim, huzurum. Seninle geçirdiğim her an aklımda. Aşkımızın sonsuza kadar süreceğinden şüphem yok. Aşkımız çok başka, sınırların ötesinde ve evren birlikte olmamızı istiyor. 

Lorelei Black – S.E.A.

Lorelei Black: Nereden başlamak lazım bilmiyorum. En basit haliyle, seni seviyorum ve sana teşekkür borçluyum. Her halimi sevdiğin için teşekkür ederim. Beni darlamadığın için sana teşekkür ederim. Hayatın ne getireceğini kestirmek asla mümkün değil ama umarım ellerimiz hiç ayrılmaz. 

S.E.A: O kadar güzelsin ki. Seni başka türlü tanımlayamıyorum. Cesursun. Nazik ruhun bu dünya ile cesaretin sayesinde başa çıkıyor. Cesaretin seni bana getirdi ve burada tutuyor. 

Sessa Cookie Mueller – Mi Leggett

Sessa Cookie Mueller: Uyuduğun zamanki suratın aklımdan çıkmıyor. İçinin güzelliği ve saflığı yüzüne yansıyor. Beni tahmin edebileceğinden çok daha mutlu kıldığını belirtmek isterim. Sayende kendimi anlıyorum, kendimi seviyorum ve her yeni gün yeni bir şey öğreniyorum. Hayatımı kaliteli kılıyorsun. 

MI Leggett: Sana kendimi açmak beni hiç korkutmuyor. Her geçen gün aşkım büyüyor ve daha güzel bir hal alıyor. İç ve dış dünya dengesini senin sayende kurdum ve kendimi inanılmaz rahat hissediyorum. 

Sara Elise – Amber Drew

Sara Elise: Aşkımız bana egoyu bir kenara bırakabilmeyi öğretti. Sabrı ve kendimi sevmeyi öğretti. İkimiz de birbirimizin içindeki en iyiyi çıkarmaya çalışıyoruz. Birlikte büyüyoruz, birlikte güçleniyoruz, birbirimizi destekliyoruz ve birbirimizi seviyoruz. 

Amber Drew: Sara Elise, benim için çok özelsin. Beni her zaman cesaretlendirdiğin ve gerçek benliğime ulaşmamda yardımcı olduğun için teşekkürler. Ve bazen rahatsız edici olsa da, birbirimiz için en iyi olanı düşünüp uygulamaya koyuyoruz. Yanımda olduğun için teşekkürler. 

Olivia Scott – Lily Olsen

Olivia Scott: Hayatım seni tanımadan öncesi ve sonrası diye ikiye ayrılıyor. Kimsenin beni böyle sarsıp kendime getirebileceğini düşünmezdim. Sen gecemi gündüze bağlayansın ve hayatımın en önemli parçasısın. Seni seviyorum. 

Lily Olsen: İlk buluştuğumuzda çok hoşuna giden bir bardak görmüştün. Ben de yarı-şaka, cebine at demiştim. Gülüp geçmiştik. Hiç böyle huylarım yoktur ama senin için sonra o bardağı yürütmüştüm. Şimdi evimizin baş köşesinde duruyor. Aşk insana böyle şeyler yaptırabiliyor. İyi ki varsın.

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin