Pop İkonu Klibindeki Gay Öpüşme Sahnelerinin Kesilmesini Reddetti

 Pop İkonu Klibindeki Gay Öpüşme Sahnelerinin Kesilmesini Reddetti
Digiqole ad

Joseph Kahn dediğine göre, pop ikonu, yabancı sansürlere gidecekleri yeri söylüyor.

kylie-g

Kylie Minogue, yine gay ikon ismine yakışır bir şekilde davrandı. Müzik videolarından birindeki gay öpüşme sahnelerinin sansürlenmesini reddettiği ortaya çıktı.

2010 yılında Minogue’nun ‘All the Lovers’ klibini yöneten Joseph Kahn’a göre, Avustralyalı pop yıldızı eşcinsel eğilimin gösterildiği görselin son düzeltmede kesilmesini talep eden yurtdışı sansürlerine gidecekleri yeri söyledi.

Los Angeles şehir merkezinde çekilen ‘All the Lovers’ klibinde Minogue, üzerlerinde iç çamaşırları olan ve birbirleriyle sevişmeye başlayan yarı çıplak modellerle etrafı çevrilmiş halde gözüküyor.

Power Rangers yönetmeni Kahn, ismi verilmeyen bir ülkenin klip yayınlanmadan önce çok sayıdaki gay öpüşme sahnelerinin çıkarılmasını istediğini, ama Minogue’nun bizzat kendisinin bu duruma şiddetle karşı çıktığı söyleyerek geçtiğimiz hafta bu konuyu Twitter’a taşıdı.

gay-kiss2

44 yaşındaki Kahn, her zaman olduğu gibi mütevaziliğini koruyan ve bu olay hakkında konuşmayan “muhteşem” şarkıcının verdiği kararı övdü.

“Bir ülke All the Lovers klibindeki gay öpüşme sahnelerinin kesilmesini istedi. @kylieminogue hayır dedi. Basın açıklaması yapmadı. O muhteşem.” diye tweet attı.

33333

Daha önce Britney Spears, Lady Gaga ve Katy Perry gibi isimler için video çekimi yapan Kahn, ‘All the Lovers’ klibini en favorilerinden biri olarak tanımlamıştı.

2011 yılında, “Bu video ile Kylie’nin vermek istediği mesaj çok önemli ve onunla çalıştığım için çok şanslıyım.” şeklinde konuşmuştu.

Gay ikonu Minogue, LGBT topluluğuna uzun bir süredir destek veriyor, geçtiğimiz aylarda eski nişanlısı Joshua Sasse’in yanı sıra, memleketi Avustralya’da evlilik eşitliği kampanyası için sesinin kullanılmasına izin verdi.

kylie-2-1024x576

Bu yılın başında Galavant dizisinin yıldızı Sasse ile 18 aylık ilişkilerini bitiren Minogue, kısa süre önce ayrılığı hakkında konuşmuş ve bir daha mutlu olmayabileceğini kabul ettiğini itiraf etmişti.

48 yaşındaki şarkıcı “Kısmet değilmiş ve bu deneyimle (manevi) zenginleşmiş olarak hayatıma devam etmeyi dört gözle bekliyorum.” demişti. “Bu zamana kadar beyaz bahçe çitlerim olmadı ve hayatımın sonuna kadar mutlu mesut yaşamadım, ama belki de bu benim kaderim değildir.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

73 Paylaşımlar
Paylaş73
Tweetle
Paylaş
Pin