LGBTİ+ Kardeşleriyle Gurur Duyan ve Destekleyen 9 Ünlü İsim

 LGBTİ+ Kardeşleriyle Gurur Duyan ve Destekleyen 9 Ünlü İsim
Digiqole ad

Anne Hathaway

Devil Wears Prada’nın yıldızı Anne, bir rahibe olmak isteyerek büyüdü, ancak kardeşi Michael’ın eşcinsel olarak açılmasından sonra Katolikliği bıraktı.

2010’da British GQ’ya “Ağabeyim açıldıktan sonra bütün aile Episkopalyanizm’e geçti” dedi. “Sevgili kardeşim hakkında sınırlı bir görüşü olan bir organizasyonu neden destekleyeyim? Ama Episkopalyanizm de gerçekten kabul etmedi.”

Madonna

‘Material Girl’ şarkıcısı ve ünlü LGBTİ+ müttefiki Madonna ve eşcinsel erkek kardeşi Christopher’ın, 2008’de onun hakkında Life With My Sister Madonna adlı bir kitabından sonra zorlu bir ilişkisi olduğu biliniyor.

Ancak Christopher, The Sun’a 2017’de aralarındaki problemin sona erdiğini söyledi: “Birkaç hafta önce babamın bağındayken onunla konuştum. Birbirimize e-posta gönderiyoruz. Benim için geçti, ama biliyorum. Madonna kin tutmayı sever. Bu konuda yapabileceğim bir şey yok.”

Chloë Grace Moretz

The Miseducation of Cameron Post yıldızı Chloe’nin bir değil iki eşcinsel erkek kardeşi var.

Bahsedilen filmde LGBTİ+ dönüşüm terapisi gören bir genci oynayan yıldız, 2018’de NYT’ye şunları söyledi: “İki eşcinsel erkek kardeşe sahip olmak ve LGBTİ+ topluluğu için doğal bir savunucu olarak büyüdüğüm için, kalbimde zaten çok yakın, kişisel bir yere oynadı.”

Colin Farrell

2014’te oyuncu Colin Farrell İrlanda’da evlilik eşitliği hakkında tutkulu bir makale yazdı, evlilik eşitliği sonunda 2015’te sağlandı.

Metinde, eşcinsel kardeşi Eamon’a övgüde bulundu: “(O) eşcinsel olmayı seçmedi. Evet, okulda eyeliner sürmeyi seçti ve bu muhtemelen okul zorbalarının ellerinde yaşadı günlük işkenceye verilen en pragmatik tepki değildi. Ama kim olduğuyla her zaman gurur duydu. Gururlu ve meydan okuyan ve elbette kışkırtıcı. Diğerleri onu yumruklarıyla, alayla ve saf tiksindirici kahkahalarıyla kovarken bile, başına gelen gaddarlık karşısında haysiyetini korumaya devam etti.” dedi.

Ariana Grande

Ünlü şarkıcı Ariana’nın ağabeyi Frankie, Rock of Ages ve Mamma Mia gibi Broadway şovlarında oynadığı için zaten ünlü!

Bu yılın başlarında, Ari’nin doğum günü için yukarıdaki fotoğrafı yayınlayarak bir başlık ekledi: “Ariana her zaman benim için oradasın, düştüğümde beni kaldırıyorsun, beni gülümsetiyorsun ve yanaklarım acıyana kadar güldürüyorsun ve bana ve tanıştığın herkese böyle bir neşe getiriyorsun… bu yüzden bugün seni ve olduğun olağanüstü insanı kutluyorum! Seni tüm kalbimle seviyorum ve şimdiye kadarki en büyük günü diliyorum. Bunu hak ediyorsun. İyi ki doğdun kardeşim.”

Adam Levine

2011’de Maroon 5’in solisti Adam Levine, Out’a eşcinsel kardeşi Michael hakkında şunları söyledi: “Cinselliğin kazanıldığına dair tüm fikirleri tek başıma yok edebilirim. Güven bana, onunla doğdun. Kardeşim eşcinsel ve iki yaşından beri bunu biliyoruz. Hepimiz biliyorduk.”

“Hepimiz onun için gerçekten bir güvence sağlamak istedik ve sürekli olarak sorun olmadığını bilmesini istedik. Birçok insan çocuklarının eşcinsel olmasını istemiyor ve ne pahasına olursa olsun onunla savaşmaya hazır. Ama haberlerim var. Bu senin için kaybedilmiş bir savaş. Ne kadar çok savaşırsan, çocuğun o kadar boktan olacak. Başından beri kucaklamalısın. Bir aile olarak bununla başa çıkmanın tek yolu bu. Aksi takdirde, kendini ve çocuğunu perişan edeceksin.”

Cardi B

2019’da, şarkıcı Cardi B, kız kardeşi Hennessay’i Twitter trollerine karşı savundu ve şunları söyledi: “Bir sürtük, kız kardeşim hakkında, paylaştığım videoda bir erkekten ilgi görmek istediğini söylemiş. Kız kardeşim gay, daha az umrunda olamazdı. “

Ancak 2018 yılındaki bir Insta gönderisinde, Cardi’nin kız kardeşi biseksüel olduğunu ima ediyor gibiydi ve şöyle dedi: “Biseksüel, her iki cinsiyete de ilgi duyuyorsunuz demektir. İlişkinizin durumu ne olursa olsun ya da o kişiyle ne yapmayı seçerseniz seçin… Bir kadın bir erkekle birlikte olmayı seviyor ama zaman zaman bir kadınla cinsel arzusunun tadını çıkarmak istiyorsa, o yine de. bir BİSEKSÜEL! aynısı erkekler için de geçerli….. ve lütfen hala kafanız karışmış durumda, lütfen HEPİMİZİ tam olarak anlayamadan tüm topluluk adına konuşmayın! Yargıç olmayı ya da etiketlenmeyi sevmiyoruz! Biz sadece biz olduğumuz için kabul edilmek istiyoruz… Aşk aşktır!”

rChance the Rapper

Chance’in erkek kardeşi Taylor 2017’de biseksüel olduğunu açıklayarak tweet attı: “Büyürken cinselliğim ve çekiciliğim konusunda hep kayıtsız hissettim ve bugün hayranlarıma açıkça söylemek istiyorum. Kendimi biseksüel olarak tanıyorum. LGBTİ+ topluluğunu her zaman açıkça destekledim ve 2017’de de bunu yapmaya devam edeceğim.”

Kısa bir süre sonra Chance tweet attı: “Bu adamı herkese ve her şeye rağmen seviyorum. O büyük bir adama dönüştü. Arkasında Tanrı ve ben varız, başarısız olamaz, düşemez.”

Chris Evans

Captain America oyuncusu Chris’in eşcinsel kardeşi Scott da One Life To Live ve Grace ve Frankie gibi yapımlarda yer almış başarılı bir aktör.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin