fbpx   .  

Love, Simon’un Devamı Love Creekwood Geliyor!

2018 yılında vizyona giren ve birçok sinemaseverin beğenisini toplamayı başaran eşcinsel temalı romantik komedi filmi Love, Simon’ın devamı, hayranlar tarafından heyecanla uzun zamandır bekleniyordu. Her ne kadar önümüzdeki Pride ayında Hulu’da filmin “Love, Victor” isimli bir yan dizisi yayınlanacak olsa da kitabın yazarı Becky Albertalli, devam kitabı Love, Creekwood’u duyurdu!

Yazar, kitapla ilgili “E-maillerle dolu olacak ve arkadaş grubunun üniversite maceralarını göreceğiz,” dedi. Ayrıca kitabın “maskaralıklar, özlem, sarhoş Simon, nostalji, final haftaları, sevgililer gününde Leah, büyük kararlar ve öpüşmekle ilgili konuşmalar” içereceğini de bildirdi.

 

Açık sözlü bir LGBT dostu olan Albertalli, kitaptan elde edilen bütün gelirlerin The Trevor Project’e bağışlanacağını bildirdi. Albertalli,

“İngilizce telif haklarının tamamını @TrevorProject’e bağışta bulunuyorum,” şeklinde bir tweet attı.

Kuruluşun kendisi için ne kadar önemli olduğunu açıklamasının zor olduğunu söyledi.

“Benim yapamayacağım işleri ve deney temelli pratikleri düşünceli, bağlı ve özenli bir şekilde yapıyorlar. Birçok okuyucumun hayatını kurtardılar. Ve tahmin edebileceğiniz gibi korona virüs LGBT gençlerini özellikle etkiledi,” diyerek ekledi.

Simon ve arkadaşlarının üniversite maceralarını görmek için sabırsızlanıyoruz!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.