‘Love, Simon’un Disney Uyarlamasında Yer Alacak Başrol Oyuncuları Belli Oldu!

 ‘Love, Simon’un Disney Uyarlamasında Yer Alacak Başrol Oyuncuları Belli Oldu!
Digiqole ad

Love, Simon’un Disney versiyonunda yer alacak başrol oyuncuları belli oldu. Greg Berlanti imzalı romantik komediden uyarlanacak dizide, Disney yeni yüzlere yer verecek.

Dizide Creekwood Lisesi’ne yeni gelen Victor’un hikayesi anlatılacak – ve Victor’u Michael Cimino canlandıracak.

Victor her modern gencin karşılaştığı cinsel yönelim, aileyle gerilim gibi problemlerle boğuşurken, hayatına bir anda giren Simon işleri değiştirecek.

Simon rolünde de, Dear Abby’i izleyeceğiz.

Sosyal medya, Cimino’nun gay olmadığı halde gay bir karakteri canlandıracak olmasına biraz tepkili. Love, Simon’un orijinalindeki başrol Nick Robinson da, kuir olmadığı için benzer eleştirilere maruz kalmıştı.

Dizide yer alacak olan diğer isimlerden bazıları Mason Gooding, James Martinez, Isabella Ferreirra ve Mateo Fernandez. Victor’un babasını Martinez, kardeşini ise Fernandez canlandıracak. Bölümler yarımşar saatlik olacak ve yapım sürecine bu ay bitmeden başlanacak. Yayın tarihi ise merakla bekleniyor.

Love, Simon’un orijinali 17 milyon dolar bütçe ile çekilmiş ve dünya genelinde 66.4 milyon dolar hasılat yapmıştı. Filmin başarısını, eşsiz senaryosu ve sanatsal yönünden öte, bu sayılarla da anlayabiliyoruz.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

23 Paylaşımlar
Paylaş23
Tweetle
Paylaş
Pin