fbpx   .  

Madonna Ellen Show’u Fethetti

Geçtiğimiz haftalarda Madonna’nın bir hafta boyunca Ellen’da “Madonna Haftası” konuğu olarak bulunacağını duyurmuştuk. Sonunda o hafta geldi ve Madonna bize eşi benzeri görülmemiş bir müzik ve show ziyafeti sunarak programın ritmini değiştiriyor. İlk program için sadece şarkı söylemeyen, Ellen’ın karşısına oturup birçok konuda da konuşan Madonna hemen hemen yöneltilen tüm sorulara samimiyetle cevap verirken, konu BRITAwards düşüşüne geldiğinde biraz da olsa gerildi.

”Hiç kimsenin suçu değildi, suçlu biri varsa o da bendim. Son anda ödül töreni yetkilileri sahneye çıkış kapımızı değiştirmek zorunda kaldı, daha uzun bir yürüyüş alanıyla karşı karşıya kaldık ve doğal olarak şov biraz şaştı. Bu durumu kabul etmek benim suçumdu, bu sebepten kimseyi suçlayamam” diyen Madonna, ”O performansın hiç bir karesini görmeye tahammülüm yok, herhalde evrendeki en sinirli şarkıcı halimi aldım, performansı nasıl sonlandırdığımı bile hatırlamak istemiyorum” şeklinde hala kendisini suçladığını itiraf etti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.