fbpx   .  

Madonna’nın Hayatını Anlatan Yeni Filmde İkonik Sanatçıyı Kızı Canlandıracak

Efsanevi şarkıcı, söz yazarı ve oyuncu 2020’de kendi hayatını kaleme aldığını, ve yönetmenliğini yaparak filme çekeceğini duyurmuştu. Alınan son bilgilere göre film üretim aşaması için hazır.

The Mirror’un yaptığı açıklamaya göre ünlü pop ikonunu filmde kendi öz kızı Lourdes Leon canlandıracak.

 

Film ile ilgili açıklanan başka bir bilgi ise Madonna’nın hayatı boyunca en yakın arkadaşı Debi Mazar’ı Julia Fox’un canlandırabileceği.

 

Madonna geçtiğimiz günlerde Fox ile bir fotoğraf paylaşarak altına, “Julia ile filmim hakkında konuşmak için akşam yemeğine çıktık.” Diye yazmıştı.

Ünlü pop sanatçısı filmin yazım aşamasına Oscar Ödüllü “Juno and Jennifer’s Body” ‘i yazan Diablo Cody ile başlamıştı.

Filmin şu an konuşulan senaryosunun son halini ise “The Girl on the Train”‘in yazarı Erin Wilson verdi.

Gizli bir kaynaktan alınan bilgiye göre film 70’lerde, Madonna’nın kariyeri konusunda zorluklar yaşadığı dönemlerde başlıyor.

“Madonna’nın hayatının gerçek ve güçlü bir şekilde işlendiği bir film, yani Mamma Mia gibi değil Bohemian Rhapsody gibi.”

Müzik tarihinde her zaman bir dev olarak anılsa da Madonna fanlarına her fırsatta bir ikon olduğunu tekrardan hatırlatıyor.

2021’in sonunda Instagram’da paylaştığı gönderide yıla göz alıcı file detaylarla dolu bir elbise ile veda ediyor ve paylaşımının altına,

“2021 neredeyse bitti……….. olağanüstü sürprizlerle dolu bir yıldı. Olabildiğince giyinik olmaya çalıştım. Mutlu Noeller.”

İkon aynı zamanda 40 yıl boyunca sansür, cinsiyetçilik, yaşlılık ve kadın düşmanlığı ile yaşadığı için duyduğu şükrandan da bahsetti.

“Kadın vücudunun her kısmının gösterilmesine izin verilip sadece meme ucunun kapatılmasına hala şaşkınlıkla bakıyorum sanki kadın anatomisi hakkında seks objesi olarak görülebilen tek kısım meme ucuymuş gibi.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.