Marvel Yeni Filmi İçin Gay Bir Aktör Arıyor

 Marvel Yeni Filmi İçin Gay Bir Aktör Arıyor
Digiqole ad

Marvel Stüdyosu, çekimlerine yakında başlayacağı The Eternals’in başrolü için gay bir aktör aradığını açıkladı.

Yapımcıların 30-49 yaşları arasında, süper kahraman fiziğine sahip ve tercihen cinsel yönelimi hakkında açık bir aday aradıkları belirtildi.

Eğer kriterlere uygun bir aday bulunursa, Marvel’in ilk gay başrolünü izleme şansımız olacak. Söz konusu baş karakterin adı: Ikaris. 

Karakterin LGBT olup olmayacağı henüz belirtilmedi. Ikaris’in orijinal çizgi romanda bir karısı olsa da, Eternals Marvel’in “dokunulmaz” eserlerinden değil ve yazar ikili Matthew K Firpo ve Ryan Firpo hikayede bazı şeyleri değiştirebilir. 

Stüdyonun başkanı Kevin Feige’nin de Marvel evreninde daha çok kuir karakterin yer alması yönündeki isteği göz önünde bulundurulunca, bu olasılık çok da düşük gözükmüyor.

Yaratıcısı Jack Kirby olan Eternals, insanlığın ilk zamanlarından kalma gelişmiş kahramanlara işaret ediyor. Hatta, Avengers: Infinity War’daki zalim Thanos da, bir Eternals’taki A’lars ve Sui-San’ın çocuğu olarak anlatılmıştı. 

Hikayeye göre Eternaller ile Deviantlar uzun süredir karşılıklı mücadele içinde olan iki ırk ve Eternaller ne kadar güzel / göze hoş gelecek özelliklere sahipse Deviantlar da o kadar çirkin. 

Tomasz Kot

Yönetmen Chloé Zhao’nun aklındaki isimler olarak  The Umbrella Academy‘de Cameron Britton veya Cold War‘dan Tomasz Kot belirtilse de, şimdilik proje hakkında çok bir detay bulunmuyor.

Tek bilinen çekimlere Eylül’de başlayıp önümüzdeki sene Ocak’ta bitecek şekilde bir plan yapıldığı.

Öneriler

2 Comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin