Mattel, Yeni Deniz Ken Bebeğini Tanıttı

 Mattel, Yeni Deniz Ken Bebeğini Tanıttı
Digiqole ad

Koleksiyonunuza güzel bir Deniz Ken bebeği eklemek istiyorsanız, oy vermelisiniz!

Çok sevilen Ken bebeğinin kasti olmadan bir eşcinsel ikonu olduğuna dair daha fazla kanıta ihtiyacınız varsa, size onun son ürününü tanıtabilir miyiz: kayışlar takan, pembe kuyruklu, uzun saçlı, çok kaslı, tamamen aksesuarlı bir deniz Ken bebeği.

Bu yeni deniz Ken bebeği, Mattel’in uzun süredir devam eden ve kapsamlı oyuncak bebek markasının en büyük hayranlarının Barbie’nin İmza serisindeki bir sonraki bebeği seçmek için çevrimiçi bir ankette oy kullanabildiği 2020 Barbie Signature Doll Design Showdown’un bir parçası. Tema bu yıl görünüşe göre deniz milletiydi ve seçilebilecek son iki tasarım (tasarımcı Angel Kent tarafından hayal edildi), daha önce bahsettiğimiz Deniz Ken bebeği ve deniz kızı görünümlerine hizmet eden eşit derecede güzel bir Barbie.

Şu andan itibaren 6 Aralık’a kadar açık olan çevrimiçi anketin galibi, Barbie Signature üyelerinin yakın gelecekte satın alabilecekleri gerçek bir oyuncak bebek olacak, ancak The Mary Sue’daki arkadaşlarımızın da belirttiği gibi, Denizin Kraliçesi Barbie ve suda yaşayan en iyi arkadaşı Ken arasında seçim yapmak aslında oldukça zor, çünkü her iki bebek de kesinlikle çok etkileyici!

Hayatımızda yeni bir deniz kızı Barbie’ye sahip olmaya kızmayacak olsak da bu yarışta kesinlikle Ken’i destekliyoruz, çünkü dünyanın kesinlikle deniz kabuğundan kayışlar giyen, daha saf yürekli ve iyi görünümlü deniz erkeklerine ihtiyacımız var. Ve bunu düşünen sadece biz değiliz.

Yine de son bir soru: Ken’in erkek arkadaşı, yani “dostu” Allan’a da bir deniz erkeği kostümü verilecek mı? Bir arkadaş için soruyoruz!

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

13 Paylaşımlar
Paylaş13
Tweetle
Paylaş
Pin