Meksikalılar, Plajda Öpüştükleri İçin Tutuklanmaya Çalışılan Eşcinsel Çİfti Polisin Elinden Kurtardı

 Meksikalılar, Plajda Öpüştükleri İçin Tutuklanmaya Çalışılan Eşcinsel Çİfti Polisin Elinden Kurtardı
Digiqole ad

Ebeveynler ve yerliler “Ben de gayim!” diye slogan atmaya başladı ve polislerin etrafını sararak çifte destek oldular.

İki erkek, Meksika’da bir halk plajında ​​öpüştükleri için tutuklandıktan sonra, güneşlenen bir kalabalık, ağır silahlı polisleri çevreledi ve serbest bırakılmalarını talep etti.

Ebeveynler ve yerel halk “Ben gayim!” ve “Ben de gayim!” diyerek tepki gösterince, memurlar, erkeklerin gitmesine izin verdi.

Olayın videosu tüm dünyada viral oldu ve Meksikalı LGBTİ+ grupları yetkililerin harekete geçmesini talep etti. Video, polisin “şiddet uyguladığını” iddia ediyor ve erkeklerin “ebeveynlerin ve çocukların” önünde öpüştükleri için tutuklandıklarını ve bunu kimsenin görmemesi gerektiğini söylüyor.

Maritza Escalante’nin memurlarla tartıştığı, “suç işlemiyorlardı” ve “diğer çiftler gibi öpüştüler” derken duyulabiliyor.

Çatışmanın ardından yerel polis, erkeklerin “yolda veya halka açık yerlerde ahlaksız eylemler ve cinsel erotik gösteriler” nedeniyle tutuklandıklarını belirten bir açıklama yaptı. Erkeklerin oral seks yaptıklarını ve videoda gösterilen erkeklerden birinin ayrımcılık olduğunu iddia ederek kalabalığı kızdırdığını iddia ettiler.

Sahilde kimse iddia edilen cinsel teması görmedi, ancak polis bir vatandaşın şikayetinin tutuklamaları teşvik ettiğini söyledi. Bildirildiğine göre iki memur, çifti öpüşürken gördü ve iki ATV ve birkaç silahlı memurla geri döndüler.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin