Mille Bobby Brown, Yeni Netflix Filminde Biseksüel Bir Dolandırıcıyı Canlandıracak

 Mille Bobby Brown, Yeni Netflix Filminde Biseksüel Bir Dolandırıcıyı Canlandıracak
Digiqole ad

Millie Bobby Brown, ilk başta Stranger Things dizisindeki rolüyle dikkatleri çekmeyi başardı. Şimdiyse genç oyuncu, yeni Netflix filminde biseksüel bir dolandırıcıyı canlandıracak.

İngiltereli yıldız, Netflix’in yeni filmi ve Tess Sharpe’ın aynı isimli kitabından uyarlanan “The Girls I’ve Been’in” kadrosuna resmi olarak dahil oldu. 

Brown, kendini, kız arkadaşını ve eski erkek arkadaşını bankadan rehine olmaktan kurtarmak için ikna etme ve taklit yeteneklerini kullanması gereken Nora isimli bir karakteri canlandıracak.

 

Projeyi Ozark’ın yıldızı Jason Bateman’ın üretmesi bekleniyor. Buna rağmen filmin açıklanan bir yazarı ya da yönetmeni şimdilik bulunmuyor. 

2017 ve 2018 yılında Emmy adaylıkları kazanan Brown, Netflix’in doğaüstü güçleri konu alan dizisinin dördüncü sezonu için hazırlanıyor.

Ayrıca 16 yaşındaki oyuncu, Netflix’in çıkarması beklenen Enola Holmes’da Sherlock ve Mcroft’un kız kardeşi rolünde yer alacak. 

İki yıl önce Brown, Twitter hesabını bazı internet trolleri sebebiyle kapatmak zorunda kaldı. Troller, çocuk yıldızı hatalı bir biçimde homofobik göstermeye çalışmıştı.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

29 Paylaşımlar
Paylaş29
Tweetle
Paylaş
Pin