‘MySpace’deki o mesaj, bizi 8 yıldır evli ve üç çocuklu bir aile olarak bir araya getirdi.’

 ‘MySpace’deki o mesaj, bizi 8 yıldır evli ve üç çocuklu bir aile olarak bir araya getirdi.’
Digiqole ad

MySpace’de tanışan lezbiyen Ebony ve Denise, evli, üç çocuklu ve LGBTlerin harika ebeveynler olabileceğini kanıtlıyor. ‘

Lezbiyen anneler, “İster bekar, ister eşcinsel, ister anne/babanın yaptığı ebeveynlik olsun, çocuklar sevgiyle büyüdüğü sürece fark etmez,” dedi.

12 yıldır birlikte olan lezbiyen çiftin, altı yaşındaki Olivia, 18 aylık ikiz erkekleri Jayden ve Lucas olmak üzere üç çocuğu var.

Denise, “Ebony ve ben MySpace.com’da tanışmıştık. Genelde mesaj atıp arkadaşım olmasını istedim, e zaten gerisi malum,” şeklinde açıkladı.

“12 yıl sonra, MySpace’deki o mesaj, bizi 8 yıldır evli ve üç çocuklu bir aile olarak bir araya getirdi,” diye ekledi Ebony.

Ebony kızları Olivia’yı, Denise ise ikiz oğullarının taşıyıcılığını yaptı.

Ebony, “Bu durumun anne ve babası olan çocuklar kadar normal olduğunu hissetmelerini ve bilmelerini istiyoruz. Eşcinsellerin yaptığı ebeveynliğin yanlış ve fazla olduğunu düşünen insanlara şunu soruyoruz: Neden? Neden yanlış olduğunu düşünüyorsun? Yaptığımız ebeveynlik, diğer ebeveynlerinkinden farklı değil.” –Gururlu lezbiyen anne, Ebony.

Ebony ve Denise, LGBT ebeveynliğinin olumlu bir örneğini göstermek için YouTube kanallarını (Team2Moms’u) açtıklarını söyledi. Çift, ailelerinin yapısının ve yaptıkları ebeveynliğin diğer ailelerinkinden farklı olmadığını göstermek istiyor.

Peki, iki anneye sahip olmanın en iyi yanı nedir?  Altı yaşındaki Olivia, “Beni sevmeleri,” diyor.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

35 Paylaşımlar
Paylaş35
Tweetle
Paylaş
Pin