fbpx   .  

Queer Eye Yıldızı Antoni Porowski’nin Cinsel Akışkanlığı, Netflix’in Yeni Romantik Komedi Filmine İlham Oldu

Queer Eye henüz iki yıllık olsa da dizinin altıncı sezonu yolda. Dizinin Chef’i Antoni Porowski, cinselliği akışkan olan bir erkeğin (kendisinin deneyimlerinden ilham alınan) randevu maceralarını anlatan Girls & Boys isimli yeni bir romantik komedi filminde yer alacak.

Netflix ve Kenya Barris, filmin hikayesini geliştirmek için birlikte çalışıyor. Girls & Boys hakkında ise henüz çok az şey biliniyor. Bilinenler arasında ise Hulu’nun romantik komedisi Plus One’dan tanıdığımız film yapımcıları Andrew Rhymer ve Jeff Chan’ın Girls & Boys’un yazarlığını üstlendiği bilgisi yer alıyor.

 

Porowski daha önceden kendisine ‘gay’ etiketinin takılmasını reddederek ‘kuir’ veya ‘akışkan’ gibi tanımları kullanmayı tercih ettiğini belirtti.

 

Kadınlardan ziyade daha çok erkeklerle randevulara çıkmış ve ilişki yaşamış olan Porowski, GQ ile geçen sene yapmış olduğu röportajında,

“Kendimi eşcinsel olarak görürsem daha önceden aşık olduğum kadınlara haksızlık yapmış olacağımı hissediyorum,” demişti.

Porowski, geçmişte Antoni in the Kitchen isimli bir yemek kitabı yayınladı. Geçtiğimiz sene ise kırmızı halılarda boy göstererek adından sık sık söz ettirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.