Rihanna Modaya El Atarsa?

 Rihanna Modaya El Atarsa?
Digiqole ad
Kanye West’in sansasyonel moda dünyası macerasından sonra küçük kız kardeşim dediği Rihanna da moda dünyasına el attı. Puma işbirliği ile tasarladığı koleksiyon, geçtiğimiz günlerde New York Moda Haftası’nda sergilendi.

8Zayn Malik’le olan ilişkisiyle gündeme gelen Gigi Hadid’in de modelleri arasında bulunduğu şovun kapanış yıldızı ise yine kendi tasarımı olan bir giysiyle podyuma çıkan Rihanna oldu. Ağırlıklı olarak spor stilde olan, monokrom tonlardan ve grilerden oluşan bir renk paletinin tercih edildiği tasarımlar, geçtiğimiz sene internet ortamında popülerlermiş olan “health goth” trendine göz kırpıyor gibiydi.

105Daha önce Puma için tasarladığı “Fenty” adlı spor ayakkabılar her yeniden stoklanışında saatler içinde satmayı başaran sanatçının koleksiyonu, yeni bir tasarımcı açısından oldukça başarılı olarak değerlendirildi. Siyah ruj, haçlar, boyunluklar, dizüstü botlar ve seksi siluetlerin başrol oynadığı podyum, sanatçının “bad girl” stilinden vazgeçmediğini de tekrar kanıtlamış oldu.

11FENTY PUMA by Rihanna AW16 Collection - Runway - Fall 2016 New York Fashion Week

Koleksiyondaki saç ve makyaj için “şehirli ve buz kesmiş” diye nitelendirdiği beyaz ağırlıklı bir palet kullanan sanatçı, podyumda erkek tasarımlarına da yer verdi. Kürk ve eşofmanlar gibi şehirli hip-hop formlarına karanlık bir estetik kazandıran koleksiyona ilk destek, Twitter üzerinden koleksiyonu öven Kanye West’ten geldi.

Geçtiğimiz günlerde yeni albümü ‘Anti’yi yayınlayan ve ilk single olarak Drake ile birlikte söylediği ‘Work’ adlı parçayı seçen sanatçı, 2016’ya hızlı başlayanlar arasında.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin