Ryan Murphy’nin Tarih Yazan Dizisi ‘Pose’, Önümüzdeki Yaz FX’te Yayınlanmaya Başlayacak!

 Ryan Murphy’nin Tarih Yazan Dizisi ‘Pose’, Önümüzdeki Yaz FX’te Yayınlanmaya Başlayacak!

POSE — Indya Moore as Angel competes in the 1987 ballroom category ROYALTY REALNESS in a scene from the pilot of POSE. Ballroom legends and survivors served as consultants for this and other scenes. CR: JoJo Whilden/FX

Digiqole ad

80’ler temalı müzikal, rekor sayıda trans karakter barındıracak.

Çok tartışılan, başrollerini Evan Peters, Kate Mara ve James Van Der Beek’in paylaştığı yeni dizi ‘Pose’, 2018’de yayın hayatına başlayacak.

HuffPost’un haberine göre FX, hayatın farklı bölümlerini, New York toplumunu, Trump döneminin lüks yaşantısını, şehir merkezinin edebi ve sosyal özelliklerini ve balo kültürünü yansıtan dizi için düğmeye bastı. Önümüzdeki yaz FX’te yayınlanmaya başlayacak dizi hakkındaki ilk dedikodular, dizinin dahil edici yapısı etrafında dönüyor. Dizi, televizyon tarihini utandıracak şekilde düzenli rollere sahip LGBT kadroya sahip.

Dizinin yaratıcılarından olan ve aynı zamanda yapımcılığını üstlenen Ryan Murphy, çarşamba günü diziyi sunacağı için çok heyecanlı olduğunu söyledi ve dizinin oyun değiştiren yapısını övdü.

“Bir dans müzikali ve 80’lerdeki Amerikan yaşam tarzını olumlayan bir dizi olmasının yanı sıra, ‘Pose’ ve FX Amerikan televizyonlarında en çok düzenli trans karakteri gösteren diziyi hayata geçirerek daha ilk baştan tarih yazdı. İnsanların bu inanılmaz yetenekli ve tutkulu kadroyu görmesi için sabırsızlanıyorum.”

Entertainment Weekly, kasımda dizinin transseksüel oyuncuları Hailie Sahar, Indya Moore, Dominique Jackson, Angelica Ross ve M.J. Rodriguez ile sahne arkasında özel bir röportaj yapmıştı.

Dizinin dahil ediciliği oyuncu kadrosuyla sınırlı değil. Trans yazarlar Janet Mock ve Our Lady J de dizinin yaratıcılarından Steven Canals’le birlikte dizinin senaryosunu yazmak için kadroya dahil edildi. 

‘Pose’un çekimleri Şubat’ta başlayacak.

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin