fbpx   .  

Spor Salonunda Karşılaştığımız ’12’ Kötü Erkek Tipi

Biz Türkler belki Amerikalılar kadar spora düşkün olmayabiliriz, fakat son yıllarda spora olan düşkünlüğümüz; ‘yaz yaklaşıyor, yemeyi bırakıyorum ve spora başlıyorum, şu 3 ayı atlatayım da’ kafasından çıkarak, ‘rutin’e dönme çabamızı alkışlıyoruz. Ama spor salonunda bazı tipler var ki, bizi çileden çıkarabiliyor. Aslında onlar çok komik ve eğlenceli, kimisi ise delirtir! 

İşte onlar;

Çıplak Yaşlı Erkek

 

gym-01

Yaşla ilgili bir ayrımcılığımız yok, nasıl olabilir ki! Sezen ablamız ne demiş? ‘bu dünya ne sana ne de bana kalmaz, sultan Süleyman’a kalmadı böyle, hiç bir kitap yazmaz’ yani sonuç olarak herkes yaşlanacak, çivi çakacak halimiz yok. Ama her yaşın bir güzelliği var diyerek, hiç bir şey, soyunma odasında çötönk diye havluyu indirip, duş sonrası etrafına aldırış etmeden kurulanan Necdet amcamızı görmek kadar tuhaf olamaz. Kurulanacaksınız tabii ki, ama bunun bir adabı üslubu var dimi?

Sauna Teşhir Müdürü

gym-02

Saunada kendine dokunmayı asla bitirmeyen, meme uçları ve kaslarını fazlasıyla seven! kendine bakan, bakan ve yine bakan, tavırları ‘o yeee meeen’ olan teşhir müdürlerine de selam olsun. Evet kasları konusunda şikayetçi olmayabiliriz, lakin fazlası ııh.

Selfie Delisi!

gym-04

Ah bazı spor salonlarının dili olsa da bir anlatsa! konuşsa! Türkiye’de acaba kaç kişi gerçekten spor yapmak için salonlara gidiyor, kaç kişi selfie çekmek ve kendini etiketlemek için gidiyor!?  evet hangimiz çekmedik! diyeceğiz, fakat koşu bandını bir 50 dakika ekstradan kitlemezsek? tamam canım? 

Koltuk Sevdalıları!

gym-05

Çoğu spor salonunda muhakkak görmüşsünüzdür, duvara asılı veya tavandan sarkan TV’ler bulunur. Ama hepsinin sesi kısıktır, ve bir çok insan koşu bandındayken dikkatlerini dağıtmak için, özellikle koşu bandından sıkılıp bırakmamak için, bu anlamsız ve sessiz televizyonu izler. Birde şey vardır, hani belli yerlere konulmuş küçücük koltuklar vs. Ve oralara asla oturamazsınız! çünkü hayııır! no no no! senden önce oraya gelmiş koltuk sevdalısı, Netflix’ten takip ettiği dizisinin 56478 bölümünü izleyecek! yorulduysan yere otur. Orası kapıldı annem.

Hayalinizdeki Erkek

gym-06

Hadi ama! hatta Oh Come On! kimden bahsettiğimizi gayet iyi biliyorsunuz. Hani o yanınızda süper harika poposu ile terlemiş, karın kasları ile yüzünüze yüzünüze vuran dehşetül devrandan bahsediyoruz. Ama bu erkeklerde sinir bozar, çünkü onunla asla konuşmak mümkün değildir. Kendisi heteroseksüeldir. Konuşursunuz tabii, eğer futbol ve kadınlardan bahsetmek hoşunuza gidiyorsa?!

Anlamsız Takipçi!

gym-07

Ay! kız korku filmi gibi anne! bunu da ‘yaşamadım’ asla diyemezsiniz, eminiz. Böyle hani anlamsız sağa sola bakan, kuytu köşelerde karşınıza çıkan, ayol bu gay mi? yoksa hetero mu? diye düşündüğünüz, bakışlarına bir türlü anlam veremediğiniz katil kılıklı erkeklerden bahsediyoruz ay!

Merhaba Dediğinize Sizi 7 Ceddini Anlatarak Pişman Eden Amcalar

gym-08

Salonda her zaman gördüğünüz, simasına alışkın olduğunuz ve yavaş yavaş ‘merhaba’nın konuşmaya dönmesi ile tükeneceğiniz, sizi tüketecek amcalara dikkat! bir merhaba dersiniz, ay ay ay! konu 1945’e gelmesin mi?! çocukları, gelini, torunları derken bir de bakmışsınız saat 12 kapanıyor salon.

Ölümüne Mutsuz! Şikayetçi Tip

gym-09

BU SPOR SALONU BERBAT – HER ŞEY KÖTÜ. (Ama hep oradadır.)

Yeni Başlayanlar

gym-11

Sizi görüyoruz! kih kih :bıyıkaltındangülme: yeni gelenler nasıl bellidir dimi ama? meraklı gözlerle, ellerinde laptopları (işten çıkıp gelmişlerdir) bir salonu gezerler ay ay ay! bitmeeezzz! bitmez annem, salon salomanje, ay sanırsın şey diyor, ‘buranın kirası ne kadar’ ‘eskiden buraları dutluk muydu?’ 

Salonda Traş Olan Erkekler

gym-14

Başlık ne kadar tuhafınıza gittiyse, inanın işte o kadar tuhaf bir tiptir buda. Gördük, böyle erkekler var. Canım evinde yapsan bu işleri?

Spor Aletlerini Kitleyen El Koyan Erkekler

gym-17

Bak canım. Az önce gördüm hikayene 274859 tane Snap attın, yetmedi mi? bir kalksan, totonu azıcık sağa kaydırsan da, bende iki çalışıp evime gitsem? ‘Aa bu beni duymuyor? hala telefonla konuşuyor’ bey.. pardon.. beyefen.. merhaba!

Dünya Taşı Gay Erkek

gym-19

İşte bu senin belkide en sinirini bozabilecek erkek tipi. Neden mi? çünkü onunla olabilme ihtimalin varken, seni asla görmez, yanına gelmez, konuşmaz, tanışmaz. Ay şiştik! 

EGOMANYA.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.