Timothée Chalamet: Call Me By Your Name’deki Saf Aşkı İnsanlara Gösterebildim

 Timothée Chalamet: Call Me By Your Name’deki Saf Aşkı İnsanlara Gösterebildim
Digiqole ad

Little Women’in yönetmeni, hikayenin romantik kahramanı Laurie hakkında birçok şey yaşayacağını biliyordu. Ve şöyle düşündü, bu karaktere Timothée Chalamet gibi bir dehadan başka kim hayat verebilir ki?

Gerwig, film için düzenlenen bir basın toplantısında Out’a, “Bu, metinde bulunan ve her yerinde olan bir şeydi. Laurie, kız adına sahip bir erkek ve Jo da erkek adına sahip bir kızdı,” dedi. Gerwig ve kostüm tasarımcısı Jacqueline Durran, bulanık cinsiyet rollerini arttırmak için Laurie ve Jo’nun (Saoirse Ronan) kıyafetlerini değiştirdi. “Her biri aradığım şeyi temsil ediyor. Bunlar, Timothée’nin güzel ve Saoirse’nin yakışıklı olması, ve her ikisi de muhteşem insanlar.”

Yönetmen, Chalamet’in “erkekliği yeniden tanımlayarak, lider erkek olmanın ne olduğunu bizim için oldukça önemli olan bir şekilde yeniden tanımladığını” ekledi.

Ve Chalamet’e, Hollywood’un genç heteroseksüel prenslerinden biri olma durumuyla ilgili soru sorulduğunda Chalamet, “iyi şans” diye adlandırdı. Call Me By Your Name’deki rolüyle ilgili ise şöyle konuştu:

“Kitap ve yönetmen bana ilham verdi ve hayranların bunu görmesini istedim. Bir oyuncu olarak insanlara aşkın saf halini gösterebildiğim için minnettarım. Call Me By Your name ile ilgili olan en harika şey de şu ki, insanlar hala bana gelip filmin onlar için ne kadar önemli olduğunu söylüyor. Ve bu, kelimeler olmayabilir. Sokakta gerçekleşen sessiz bir iletişim de olabilir ve bu oldukça harika bir şey.”

Little Women 25 Aralık’ta sinemalarda olacak.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

41 Paylaşımlar
Paylaş41
Tweetle
Paylaş
Pin