Troye Sivan Ünlü Kozmetik Markasının Reklam Yüzü Oldu

 Troye Sivan Ünlü Kozmetik Markasının Reklam Yüzü Oldu
Digiqole ad

Troye Sivan, Glossier’in yeni reklam yüzü oldu. Genç şarkıcı, ünlü markanın yeni ürünü Glossier Play için kameraların karşısına geçti.

Minimalist çizgisi ile bilinen marka, Sivan ile renkli bir çalışmaya imza attı. Kampanya kısa sürede büyük bir etki yarattı. Bunda hem reklam kampanyasında yer alan modellerin hem de markanın istisnai bir ürün çıkarmış olması büyük rol oynadı.

Glossier, bugüne kadar cildi zaten güzel olan kişilere hitap eden bir görünüme sahipti. Makyajdan çok ağırlıklı olarak cilt bakım ürünleri sunan marka, yeni çıkardığı Glossier Play ile herkesi kendi güzellik serüvenini yaratmaya davet ediyor.

Bugüne kadar ağırlıklı olarak cis kadın modellerle çalışan markanın, ilk defa kuir topluluğunun böyle önemli bir ismi ile çalışıyor olması büyük takdir gördü. Glossier’in rakipleri, trans ve ikili sistemin dışındaki modeller ile çalışmalarından ötürü bu konuda bir adım öndelerdi.

Yeni koleksiyon Vinylic Lip, yoğun parlak renkleri ile altı farklı tonda mevcut basmalı aplikatör ClickPen, dört farklı ton içeren highlight ürünü NightShine, ekstra parlak ve bol simli, 4 farklı tondaki tekli farlardan oluşan Glitter Gelee seti içeriyor.

14 farklı renkte mevcut Colorslide technogel göz kalemlerini de unutmamak lazım. Ek olarak mevcut olan iki vazgeçilmez daha var: göz kalemleriniz için sivrileştirici son teknoloji Blade ve The Detailer isimli Glitter Gelee için özel üretilmiş silikon fırça.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin