Üç Hafta Arayla Taşıyıcı Anne Yöntemiyle Çocuk Sahibi Olan Çiftle Tanışın

 Üç Hafta Arayla Taşıyıcı Anne Yöntemiyle Çocuk Sahibi Olan Çiftle Tanışın
Digiqole ad

Eğer içinizi ısıtacak bir hikaye arıyorsanız, Good Morning America’nın size bir hikayesi var. Üniversite aşıkları Terrel ve Jarius, TikTok hesaplarında bir milyondan fazla takipçisiyle ‘nasıl baba olduklarını’ paylaştı.

Terrel, “Bizim gibi olan, üniversiteden mezun olduktan sonra ebeveyn veya ev sahibi olmaya çalışan insanları internet ortamında temsil etmek istiyorduk,” dedi.

“Bu yüzden çok geç olmadan harekete geçtik.” 

Üniversiteden 2015 yılında mezun olan çift, hemen evlenerek kendi ailelerini kurdu. Mayıs ayında mezun olan çift, temmuz ayında bir ev satın aldı. Ekim ayında ise taşıyıcı anne yöntemiyle çoktan hamileydiler.

Terrel, “Her şey fırtına gibiydi,” diye itiraf etti. Maalesef hamilelik, Jarius’un “üzerinden gelemeyeceğin bir kayıp” diye tanımladığı düşük sebebiyle sona erdi. Çift, kayıpları için üzülürken ve hamileliğin etkisini hissederken, bir başka taşıyıcı anne bulmaya çalıştı. 

Yeni taşıyıcı anne, çift için ‘isteyebilecekleri her şey’di. Taşıyıcı anne başlangıçta hamile kalmakta zorlandı. Haliyle çift, üçüncü bir taşıyıcı anne arayışına başladı. Fakat çok geçmeden beklenmedik bir şekilde her iki taşıyıcı anne de hamile kaldı. Ashton ve Aria, birkaç hafta arayla dünyaya geldi. 

Hikayelerinin bir sonucu olarak iki baba, işlerini bıraktı ve içerik üreticisi oldu.

Jarius, “Eşcinsel ebeveynliğin nasıl olacağını herkese göstermek istedik,” dedi. Çift, yaşadıkları zorlukların üzerinden gelmeyi başardıkları için kendilerine “Hayalleri Gerçeğe Dönen CEO’lar” demeye başladı. Çift, hikayelerini ve eğlenceli içeriklerini YouTube, Instagram ve TikTok üzerinden paylaşmaya devam ediyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

50 Paylaşımlar
Paylaş50
Tweetle
Paylaş
Pin