fbpx   .  

Ünlü Güreşçi Homofobik Protestocuların Önünde Erkek Arkadaşını Öptü

Bazen homofobiklerle baş etmenin en iyi yolu onlara neyi kaçırdıklarını göstermektir.

Profesyonel güreşçi Anthony Bowens ve erkek arkadaşı Michael Pavano, bir grup LGBTİ+ karşıtı protestocuyla karşılaştıklarında, aşklarının nefretle yıkılamayacağını gösterme fırsatını değerlendirmeyi seçtiler. İkili, protestocuların kötü niyetli tabelalarının hemen önünde fotoğraf çektirerek öpüştüler.

 

“Trump, Amerika’yı Yeniden İyileştir: Eşcinsel Evliliğini Yasakla” ve “Gayler Cehenneme Gider” gibi pankartlar taşıyan homofobikler, görünüşe göre düşmanlıklarını sergilemek için her zaman bir bahane buluyorlar.

 

Ancak Bowens ve Pavano’nun online olarak aldığı desteğin kanıtladığı gibi, dünya onları tarihe gömerek ilerlemeye devam ediyor.

Bu protestoculara aşkın gerçekte neyle ilgili olduğunu gösterdikten sonra aldıkları övgülere rağmen, Bowens daha önce internette olumsuzluklarla ve özellikle homofobiye maruz kaldığı hakkında konuşmuştu.

“Dünyanın her yerinden insanlardan yaptığım şey için bana teşekkür eden çok güzel mesajlar alıyorum. Bu da açılmanın iyi bir karar olduğu gerçeğini güçlendiriyor” dedi Fightful’a. “Olumsuz yorumların sanırım tamamı internet üzerinde gördüklerimden ibaret. Bu çok saçma ama öyle.”

Yine de 2017’de biseksüel, 2019’da eşcinsel olarak açılan sporcu, gerçek hayattaki trollerle nasıl başa çıkacağını net bir şekilde biliyor. Bu yüzden protesto etmeye devam edin, homofobikler. LGBTİ+ topluluğu, nefretinizi bir fotoğraf çekimi için eğlenceli bir arkaplan olarak kullanmaya devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.