fbpx   .  

Uzayda Seks Yapan İlk Eşcinsel Olmak İster misiniz?

Prezervatifi, kayganlaştırıcıyı ve o özel roket adam kıyafetini topla (neyden bahsettiğimizi biliyorsun), ve daha sonra 2025 gibi erken bir tarihte yörüngede bir otel açılabileceği için uzayda seksin son sınırına doğru patlamaya hazır olun.

Orbital Assembly Corporation geçtiğimiz günlerde, Dünya yörüngesindeki ilk yaşanabilir ve özel mülkiyete ait uzay tesisleri için planlarını açıkladı ve California merkezli şirket, devrim niteliğindeki tasarımının ziyaretçiler için güvenli ve keyifli bir deneyim sağlayacağını söylüyor. Devasa döner halka tasarımları yerçekimi bile üretecek, bu da gemideyken partnerinizle bağlantı kurmanıza yardımcı olacak sıfır yerçekimi emniyet kemerlerine gerek olmadığı anlamına geliyor.

 

Yeni Pioneer Station, istasyonun halkasında yapılandırılmış beş özelleştirilebilir bölmede 28 kişiye kadar barındıracak. Halka, teoride yerçekimi üreten, merkezi etrafında döner. OAC, ticari markalı Gravity Ring mimarisinin, mikro yerçekiminden (Sıfır-G) 0,57-G’ye kadar hibrit bir yerçekimi ortamı üreteceğini iddia ediyor.

 

OAC Operasyon Direktörü Tim Alatorre bir basın açıklamasında “Ortalama bir insan için uzayda olmak bir bilim kurgu rüyası deneyimi olacak” dedi ve daha sonra “Pioneer’in yerçekimi deneyimi, ziyaretçilerin yemek yerken veya bir şeyler içerken ağırlıksız ortamlarda hareket etmelerini sağlayacak, aynı zamanda yatağa bağlanmak zorunda kalmadan uyuyabilecekler. Mevcut uzay istasyonlarında bu mümkün değil.”

Alatorre, CNN Travel ile 2019 yılında yaptığı bir röportajda, temel halka tasarımının teoride nasıl yerçekimi üretebileceğini açıklamak için dönen bir kova su kavramını kullandı.

“İstasyon dönüyor, istasyonun içeriğini istasyonun çevresine doğru itiyor, tıpkı bir kova suyu döndürebileceğiniz şekilde, su kovaya doğru itiliyor ve yerinde kalıyor” dedi.

Tabii ki, turistler için uzay yolculuğu pahalı olacak. Dünya dışı mülkte üç gecelik bir konaklama, size 5 milyon dolara mal olacak. Umarız dünyanın ilk uzay oteli Pride için saatlik oda kiralar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.