Will Young ‘Grindr’da Çok Fazla Kişiye Penisimin Fotoğrafını Gönderdim’

 Will Young ‘Grindr’da Çok Fazla Kişiye Penisimin Fotoğrafını Gönderdim’
Digiqole ad

”Belki yeteri kadar ilgi çekmemiştir?”

Gay pop yıldızı Will Young, “Grindr’da çok fazla kişiye” penisinin fotoğrafını gönderdiğini açıkladı.

İngiliz şarkıcı ve söz yazarı Young, İngiltere’deki LGBT hayatını ve tarihini yazdığı, yeni kitabı Good As You (Senin Kadar İyi) için yaptığı içten röportajda, yalnızlığı hakkında konuştu.

Young, toplum içinde erkeklerle buluşmayı sevmediği için, seks yapmak, insanlarla buluşmak ve tanışmak için flört uygulamalarını kullanıyor. Agorafobik (kapalı ya da kalabalık yerlerde bulunmaktan rahatsız olan insan) birisi olarak, partilemek bana göre değil.” dedi. “O yüzden Grindr ile devam ettim.”

“Penisimin fotoğraflarını gönderdiğim insanların sayısı düşünüldüğünde, meşhur olmaması beni şaşırttı. Belki de yeteri kadar ilgi çekmemiştir?”

“Biraz alındım… Neden oralarda bir yerlerde olmadığını Tanrı bilir.”

2012 yılında, Will’e travma sonrası stres bozukluğu ve depresyon teşhisi konuldu ve Oxfordshire’de bulunan bir travma merkezi olan Khiron House’da altı ay tedavi gördü.

Will Young, aynı zamanda geçmişte porno ve alkol bağımlılığı ile ilgili de içini döktü.

Paul Flynn’in kitabında, Young 2001 yılında Pop Idol’ü kazanmasının hemen ardından gay olduğunu açıkladığından beri kariyerinin nasıl değiştiğinden bahsetti.

“Başlangıçta cinsel kimliğimi açıklamasaydım kariyerimi bu kadar devam ettirebileceğimi sanmıyordum.” dedi. “O yalan beni delirtirdi. Düşünebiliyor musunuz?”

Kısmen düzgün fotoğrafını geniş hayran kitlesi için tutarken, müziğinde cinselliğini keşfetmeye devam ediyor.

“Her zaman şunu demişimdir, eğer gay olduğum için benim müziğimi almayan insanlar varsa, ben de onların müziğimi dinlemelerini istemiyorum.”

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin