Willow Smith Biseksüel Olduğunu Açıkladı

 Willow Smith Biseksüel Olduğunu Açıkladı

NEW YORK, NY – MAY 02: Jaden Smith and Willow Smith arrive for the “Manus x Machina: Fashion In An Age Of Technology” Costume Institute Gala at Metropolitan Museum of Art on May 2, 2016 in New York City. (Photo by Karwai Tang/WireImage)

Digiqole ad

Facebook’ta yayınlanan Red Table Talk’ın son bölümüne Will Smith’in kızı Willow Smith ve annesi Jada Smith katıldı. Willow Smith biseksüel olduğunu açıkladı.

Smith ailesinden anne-kız, tabulaşmış konular hakkında konuştu. Birden fazla partnerin olduğu ilişkilerin mümkün olup olmadığı konusu açılınca, Jada şu ifadeleri kullandı:

“Kadınları ve erkekleri aynı oranda seviyorum. Bir erkek bir kadın isterim o yüzden. Çok eşli olup sadık olabilirsin.”

“Yeni cinsel deneyimler peşinde değilim. Duygusal birşeyden bahsediyorum. Yapabildiğim kadar seks yapayım gibi bir motivasyonum yok.”

Jada, Willow’un biseksüel olduğunu ilk öğrendiğinde biraz ‘garip’ hissettiğini fakat sonrasında kendisine mutlu olmak için ne yapması gerekiyorsa yapmasını söylediğini belirtti. 

Jada, Will Smith’in eski eşi Sheree Zampino ile üçlü bir ilişki içinde olduklarını da ekledi.

Willow’un 2013 yılında yayınladığı “Summer Fling” klibi, biseksüel sahneler içeren ve aslında bugünlerin sinyalini veren bir klipti. 

Smith ailesinden Jaden da, kuirliğin yılmaz savunucularından. Jaden Smith, 2016 yılında Netflix’te yayınlanan The Get Down dizisinde bir erkek ile öpüşmüştü.

Öneriler

1 Comment

    Avatar
  • kız lezbiyen oğlu gay.. boşuna biseksüelim demesinler:)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

41 Paylaşımlar
Paylaş41
Tweetle
Paylaş
Pin